سید حسین حسینی دروازه‌بان اصلی تیم استقلال که نسبت به حساسیت بازی امروز تیمش در تبریز و حضور محمدرضا خالدآبادی برای اولین بار در چهارچوب دروازه استقلال نگرانی‌هایی داشته در تماسی با حسن روشن با وی در این باره صحبت کرد. حسن روشن کاپیتان اسبق استقلال و زننده یکی از گلهای تیم ملی ایران در […]

- توصیه کلیدی گلزن جام جهانی برای جانشین حسین حسینی مقابل تراکتور

سید حسین حسینی دروازه‌بان اصلی تیم استقلال که نسبت به حساسیت بازی امروز تیمش در تبریز و حضور محمدرضا خالدآبادی برای اولین بار در چهارچوب دروازه استقلال نگرانی‌هایی داشته در تماسی با حسن روشن با وی در این باره صحبت کرد.

حسن روشن کاپیتان اسبق استقلال و زننده یکی از گلهای تیم ملی ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین (مقابل تیم ملی پرو) در گفتگویی که با خبر ورزشی داشت، در این باره گفت: «حسینی با من تماس گرفت و تا حدی درباره جانشینش برای بازی امروز با من صحبت کرد و ابراز تمایل داشت که بداند چه اتفاقی برای خالدآبادی بهتر است».

وی افزود: «من هم به او گفتم که قطعاً این جوان برای درخشش درون دروازه استقلال از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود اما تو به عنوان کاپیتان و بزرگتر خالدآبادی باید به او بگویی که حتی اگر گل هم خورد، مشکلی نیست و باید با قدرت از دروازه استقلال مراقبت کند چون درآن صورت بچه‌ها می‌توانند آن گل خورده را جبران کنند».

حسن روشن با اشاره به حساسیت بازی امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز نیز به خبر ورزشی گفت: «قطعاً بازی سنگین و حساسی پیش روی استقلال است. به ویژه اینکه شنیدیم زنوزی مالک باشگاه به منظور احسان دادن برای همسر تازه فوت شده اش حضور هواداران در استادیوم یادگار امام تبریز را رایگان اعلام کرده که این می‌تواند شرایط سخت‌تری برای استقلال در دیدار امروز به وجود بیاورد اما استقلال همواره در مسابقات سخت، بهتر ظاهر شده است».

بیشتر بخوانید: استقلال متعلق به تهران است اسمش تغییر کند به مردم برمی‌خورد/ لابد مسابقات را هم به بندر ماهشهر منتقل می‌کنند!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.