علیرضا بیرانوند بعد از باز کردن گچ دستش چند روزی است که در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کند ولی هنوز شرایط بازی کردن را ندارد. بازی کردن بیرانوند ریسک بزرگی است و می‌توانست برای ستاره ملی پوش پرسپولیس خطرناک باشد. بیرانوند در آخرین جلسه تمرینی تیمش شرکت کرد تا در صورت فراهم بودن شرایط و رسیدن […]

- خبر مهم درباره بازگشت بیرانوند/ ستاره پرسپولیس به سپاهان می‌رسد؟

علیرضا بیرانوند بعد از باز کردن گچ دستش چند روزی است که در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کند ولی هنوز شرایط بازی کردن را ندارد. بازی کردن بیرانوند ریسک بزرگی است و می‌توانست برای ستاره ملی پوش پرسپولیس خطرناک باشد. بیرانوند در آخرین جلسه تمرینی تیمش شرکت کرد تا در صورت فراهم بودن شرایط و رسیدن به آمادگی مطلوب، بتواند تیمش را در بازی فوق العاده حساس امروز مقابل سپاهان همراهی کند.

علیرضا حتی در لیست بازی امروز قرار گرفته بود و همراه با سایر اعضای تیم راهی هتل شد. با این حال آخرین بررسی‌ها روی دست بیرانوند صبح امروز انجام شد و معلوم شد گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی نمی‌تواند پرسپولیس را در بازی امروز همراهی کند. علیرضا صبح امروز و بعد از اینکه مشخص شد نمی‌تواند بازی کند، راهی منزل شد و اردوی پرسپولیس را ترک کرد. به این ترتیب رفیعی امروز هم گلر فیکس سپاهان خواهد بود و در این بازی حساس درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی بزرگ با سپاهان/ از انتخاب غیرمنتظره برای جانشینی دانیال تا احتمال بازگشت بیرانوند

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.