اوسمار لوس ویرا در اکثر تیم‌هایی که کار کرده، به عنوان دستیار فعالیت می‌کرد و کارش در پرسپولیس را هم به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی شروع کرد. او حالا سرمربی پرسپولیس است و در نیم فصل دوم هم عملکرد بسیار خوبی از خودش به جای گذاشته است. اگر حذف در جام حذفی را فاکتور بگیریم، […]

- بهترین ورژن سرمربی برزیلی/ اوسمار در پرسپولیس شکوفا شد!

اوسمار لوس ویرا در اکثر تیم‌هایی که کار کرده، به عنوان دستیار فعالیت می‌کرد و کارش در پرسپولیس را هم به عنوان دستیار یحیی گل‌محمدی شروع کرد.

او حالا سرمربی پرسپولیس است و در نیم فصل دوم هم عملکرد بسیار خوبی از خودش به جای گذاشته است. اگر حذف در جام حذفی را فاکتور بگیریم، اوسمار نتایج بسیار خوبی در لیگ گرفته است. سرمربی برزیلی تا قبل از بازی با سپاهان در لیگ برتر، در ۱۰ بازی هدایت پرسپولیس را برعهده داشت که در این بازی‌ها آمار ۸ برد، یک باخت و یک تساوی را ثبت کرد.

میانگین امتیاز گیری اوسمار در پرسپولیس تا اینجا ۲,۵ بوده که بسیار خوب است.اوسمار قبلا در مقاطعی کوتاه هدایت چند تیم را برعهده داشته و سرمربی بوده است. با این حال بهترین معدل امتیازگیری او در پرسپولیس بوده و شاهد بهترین ورژن مربیگری اوسمار در پرسپولیس هستیم. این مربی در برزیل در تیم‌هایی چون براگانتینو، کورینتیانس، گوارانی و ویتوریا بوده است ولی هیچوقت نتایج او در این تیم ها به خوبی پرسپولیس نبوده است.

بیشتر بخوانید: آمارهای مهم از نبرد پرسپولیس – سپاهان/ ال‌کلاسیکو به زبان پرتغالی با مچ‌اندازی اوسمار و مورایس

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.