فرشید سمیعی یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال پیش‌تر گفته بود جواد نکونام با استقلال قرارداد سه ساله دارد و در صورت تغییر و تحولات مدیریتی هم در این تیم خواهد ماند. بر اساس خبرهای رسیده از ساختمان سعادت آباد گروه مدیریتی جدید بسیار علاقمند است به همکاری با جواد نکونام ادامه دهند و […]

- نکونام فصل بعد هم سرمربی استقلال خواهد بود؟

فرشید سمیعی یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال پیش‌تر گفته بود جواد نکونام با استقلال قرارداد سه ساله دارد و در صورت تغییر و تحولات مدیریتی هم در این تیم خواهد ماند.

بر اساس خبرهای رسیده از ساختمان سعادت آباد گروه مدیریتی جدید بسیار علاقمند است به همکاری با جواد نکونام ادامه دهند و در فصل بعدی برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی کنند و این در مصاحبه‌های علی عسگری مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس مشهود بود.

از سویی جواد نکونام هم رابطه خوبی با گروه مدیریتی جدید دارد. به‌طوری‌که پیش از بازی با تراکتور به کانال رسمی باشگاه استقلال گفت: « واگذاری استقلال اتفاق بزرگی بود و همه این واگذاری را به فال نیک می‌گیریم. جا دارد همین جا از آقای علی عسکری، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، همکاران ایشان و همینطور سردار شهریاری تشکر ویژه کنیم. تنها چند روز بعد از حضور رسمی‌شان در استقلال، قدم مهمی برداشتند و بخشی از طلب بازیکنان را واریز کردند. با حضور آنها به آینده استقلال امیدوار هستیم. به طور قطع همه چیز منظم‌تر خواهد بود و شک نداریم زیرساخت‌ها هم درست می‌شود. استقلال یک سرمایه بزرگ است و خدا را شکر دیدگاه مالکان جدید هم مثبت بوده و می‌تواند باشگاه را متحول کند. هواداران هم حمایت کنند. به طور قطع اتفاقات خوبی در راه خواهد بود.»

صرف نظر از نتایج استقلال در هفته‌های باقی مانده تماشاگران تیم استقلال هم خواهان ادامه همکاری تیم با جواد نکونام هستند چرا که این مربی با همه تنگناها در استقلال از آبی‌پوشان یک تیم مدعی ساخته است که شانس اول قهرمانی در لیگ برتر به حساب می آید.

جواد نکونام در استقلال ماندنی  است و این محتمل‌ترین اتفاق ممکن در استقلالی است که می تواند برای آینده خود برنامه‌ریزی بهتری داشته باشد. در فصل جدید استراتژی باشگاه به طور حتم از چهاردهمی در لیگ برتر به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا ارتقاء پیدا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: استقلال متعلق به تهران است اسمش تغییر کند به مردم برمی‌خورد/ لابد مسابقات را هم به بندر ماهشهر منتقل می‌کنند!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.