به گزارش زیرنویس ،در بازرسی از این کارگاه زیرزمینی ،۱۱ کیلوگرم زعفران تقلبی و ۴۰ کیلوگرم مواد اولیه برای تولید زعفران ها در حالی کشف شد که حدود یک کیلو و ۵۰۰ گرم زعفران واقعی نیز در گوشه کارگاه وجود داشت. ایسنا در خبری نوشت:در همین حال ماموران انتظامی با نظارت سرهنگ سبحانی فر رئیس […]

- پشت پرده فروش میلیاردی طلای سرخ در مشهد چه بود؟

به گزارش زیرنویس ،در بازرسی از این کارگاه زیرزمینی ،۱۱ کیلوگرم زعفران تقلبی و ۴۰ کیلوگرم مواد اولیه برای تولید زعفران ها در حالی کشف شد که حدود یک کیلو و ۵۰۰ گرم زعفران واقعی نیز در گوشه کارگاه وجود داشت.

ایسنا در خبری نوشت:در همین حال ماموران انتظامی با نظارت سرهنگ سبحانی فر رئیس کلانتری هفت تیر مشهد تعداد زیادی قوطی و مجموعه ای از ظروف بسته بندی زعفران با مارک و برچسب های تقلبی را جمع آوری کردند .

همچنین بررسی های بیشتر نشان داد که سودجویان و ناامن کنندگان امنیت غذایی مردم از تجهیزات حرفه ای مانند خشک کن و … در این کارگاه کثیف و کاملا غیربهداشتی استفاده می کنند و با فروش زعفران های تقلبی به درآمدهای میلیاردی دست یافته اند.

تحقیقات برای افشای زوایای پنهان این ماجرای تاسف بار با دستور ویژه سردار سرتیپ دوم احمد نگهبان(جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی)ادامه دارد.

۲۳۳۲۱۷

منبع: خبـرآنلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.