به گزارش زیرنویس از پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران اجرایی این استان، به تبیین و تشریح فعالیت‌ها و خدمات عام‌المنفعه هلال احمر پرداخت و گفت:جمعیت هلال احمر یک نهاد امیدبخش و سودمند است که پرچم آن یادآور امید و آرامش است. حجت الاسلام‌والمسلمین معزی […]

به گزارش زیرنویس از پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر با ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران اجرایی این استان، به تبیین و تشریح فعالیت‌ها و خدمات عام‌المنفعه هلال احمر پرداخت و گفت:
جمعیت هلال احمر یک نهاد امیدبخش و سودمند است که پرچم آن یادآور امید و آرامش است.

حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با مرور برخی از خدمات جمعیت هلال احمر در ابعاد داخلی و بین‌المللی به نقش پررنگ این مجموعه عام‌المنفعه در کاهش رنج و آلام مصیبت‌دیدگان اشاره کرد.

نماینده رهبر معظم انقلاب مسئولیت‌پذیری در جمعیت هلال احمر را پذیرفتن یک امانت الهی توصیف کرد که به انسان فرصت خدمت به خلق خدا می‌دهد.

حجت الاسلام‌والمسلمین معزی در تعبیری دیگر خدمت در پرتو ولایت الهی به خلق را یک نعمت الهی برشمرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین معزی در این نشست پس از استماع گزارشات عملکردی، با مثبت خواندن تلاش‌های صورت گرفته از خدمات مسئولان، کارکنان، امدادگران، داوطلبان و جوانان این استان قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر: پرچم هلال احمر یادآور امید و آرامش در جامعه است/مسئولیت‌ در جمعیت هلال احمر پذیرفتن یک امانت الهی است

وی با تقدیر از تلاش‌های مدیرعامل و همکاران جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، رسیدگی به‌حادثه‌دیدگان در زلزله خوی، طرح امدادونجات نوروزی، اجرای برنامه‌های فرهنگی، معرفتی و فعالیت‌های این مجموعه در مناطق محروم را نمونه‌ای از خدمت به دیگری برشمرد که مورد تایید دین مبین اسلام است‌.

حجت الاسلام‌والمسلمین معزی با بررسی آیات و روایات مختلف به تبیین مساله خدمت سودبخش از نگاه دین پرداخت و تصریح کرد: مومنان خدمت‌گزار یکدیگر هستند.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر در این بخش با بازخوانی بخشی از ‌نامه حضرت امام خمینی(ره)، به فرزندشان تصریح کرد: در نامه امام(ره) آمده است: «ما که عاجز از شکر او و نعمت‌های بی‌منتهای اوییم، پس چه بهتر که از خدمت به خلق غفلت نکنیم؛ که خدمت به آنان، خدمت به حق است.»

وی خدمت صادقانه به خلق خدا را در دین مبین اسلام ارزشمند خواند و بر ترویج صفاتی همچون ایثارگری، احسان و عدالت‌خواهی در جامعه تاکید کرد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در سخنان خود از استان آذربایجان‌شرقی به عنوان استان عالم پرور و ولایتمدار و آزادی‌خواه نیز یاد کرد.

در ابتدای این جلسه، حمید منجم، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی گزارشی از فعالیت های جمعیت هلال احمر استان بیان کرد.

۲۳۳۲۳۳

منبع: خبـرآنلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.