به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم تراکتور بعد از تساوی بدون گل این تیم مقابل استقلال، درباره برخورد خود با مهرداد محمدی توضیح داد: ابتدا به هواداران خودمان خسته نباشید می‌گویم. دست تک تکشان درد نکند که تیم را تشویق کردند. برخورد در فوتبال پیش می‌آید و طبیعی است […]

- لبم ۸ بخیه خورد / بهتر از استقلال بودیم و باید بازی را می‌بردیم

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم تراکتور بعد از تساوی بدون گل این تیم مقابل استقلال، درباره برخورد خود با مهرداد محمدی توضیح داد: ابتدا به هواداران خودمان خسته نباشید می‌گویم. دست تک تکشان درد نکند که تیم را تشویق کردند. برخورد در فوتبال پیش می‌آید و طبیعی است ولی من به آقای حیدری احترام قائلم و با این حال به نظرم آن صحنه اخراج مستقیم داشت.

او ادامه داد: تیم بهتر بودیم و حیف شد که بازی را نبردیم.

خلیل‌زاده درباره شرایط مصدومیت لب خود نیز گفت: دندان من در آن صحنه شکست و لبم هم چندین بخیه خورده است. با این حال به نظر آقای حیدری احترام می‌گذارم.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.