استقلال در تبریز ۲ امتیاز مهم را از دست داد و همین مسئله حساسیت جدال پرسپولیس مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی را به طرز بسیار زیادی افزایش داد طوری که خود بازیکنان و مربیان استقلال نیز به طور جدی کار را دنبال می‌کردند. هنگامی که استقلالی‌ها قصد خروج از ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را […]

- بازیکنان استقلال بازی پرسپولیس را کجا دیدند؟

استقلال در تبریز ۲ امتیاز مهم را از دست داد و همین مسئله حساسیت جدال پرسپولیس مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی را به طرز بسیار زیادی افزایش داد طوری که خود بازیکنان و مربیان استقلال نیز به طور جدی کار را دنبال می‌کردند. هنگامی که استقلالی‌ها قصد خروج از ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را داشتند، مسابقه پرسپولیس و سپاهان در استادیوم آزادی به اواخر نیمه اول رسیده بود و به همین خاطر تعدادی از بازیکنان استقلال با روشن کردن تلفن همراه خودشان از طریق  نمایشگر موبایل این مسابقه را تماشا می‌کردند و بدیهی بود که دلشان می‌خواست سپاهان برنده باشد.

استقلالی‌ها در مسیر و هنگام صرف شام  از طریق موبایل بازی پرسپولیس را می‌دیدند و هر کجا که تلویزیون قرار داشت نیز حواسشان معطوف به آن می‌شد تا ببینند حریف سنتی آنها که در کورس قهرمانی با استقلال قرار دارد، برابر طلایی پوشان اصفهانی چه می‌کند.

بیشتر بخوانید: کارشناس داوری مشکوک‌ترین صحنه‌های تراکتور – استقلال/ پنالتی و اخراج دیده نشد!

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.