استقلال در تبریز نتوانست تراکتور را شکست بدهد و همین مسئله فرصت بسیار خوبی را برای پرسپولیس فراهم کرد تا با پیروزی مقابل سپاهان صدر جدول را از جواد نکونام و شاگردانش بگیرد اما قرمزپوشان پایتخت هم نتوانستند به پیروزی برسند و موقعیت خوبی که استقلال برایشان فراهم آورده بود را از دست دادند. حالا […]

- هدیه ارزشمند ۲ استقلالی به جواد نکونام

استقلال در تبریز نتوانست تراکتور را شکست بدهد و همین مسئله فرصت بسیار خوبی را برای پرسپولیس فراهم کرد تا با پیروزی مقابل سپاهان صدر جدول را از جواد نکونام و شاگردانش بگیرد اما قرمزپوشان پایتخت هم نتوانستند به پیروزی برسند و موقعیت خوبی که استقلال برایشان فراهم آورده بود را از دست دادند. حالا شرایط جدول به گونه‌ای است که استقلال همچنان یک امتیاز از پرسپولیس بیشتر دارد و البته شکل برگزاری مسابقات هفته آینده نیز حداقل روی کاغذ به نفع آبی پوشان تلقی می‌شود. استقلال در خانه میزبان ذوب آهن اصفهان خواهد بود. تیمی که چهارشنبه بازی را به نساجی در اصفهان واگذار کرد و شکست خانگی بسیار تلخی را متحمل شد. از طرفی دیگر، همین نساجی که الان بمب روحیه محسوب می‌شود دوشنبه در خانه خودش میزبان پرسپولیس خواهد بود. اگر استقلال موفق به شکست ذوب آهن شود و نساجی با ساکت الهامی و شاهرخ بیانی مربیان استقلالی خودش پرسپولیس را در قائمشهر شکست بدهد، آنگاه اختلاف آبی و قرمز در جدول به عدد ۴ خواهد رسید و به جرات می‌توان گفت الهامی و بیانی برای قهرمانی در این فصل رقابت‌های لیگ برتر هدیه‌ای فوق العاده ارزشمند به جواد نکونام اهدا خواهند کرد.حتی مساوی پرسپولیس در مازندران هم هدیه ای ارزشمند از طرف نساجی به استقلال است. هر دو مسابقه روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت برگزار می‌شود.

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.