به گزارش زیرنویس ،هادی دزفولی  با اشاره به دیدار فیزیکی و سخت دو تیم پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر فوتبال ایران، تاکید کرد: متاسفانه در دیداری که بیش از ۴۰ خطا داشت داور نتوانست به خوبی قضاوت کند و بازی از دست بیژن حیدری در رفت. وی ادامه داد: اعتقاد حیدری قضاوت خوبی در این […]

به گزارش زیرنویس ،هادی دزفولی  با اشاره به دیدار فیزیکی و سخت دو تیم پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر فوتبال ایران، تاکید کرد: متاسفانه در دیداری که بیش از ۴۰ خطا داشت داور نتوانست به خوبی قضاوت کند و بازی از دست بیژن حیدری در رفت.

وی ادامه داد: اعتقاد حیدری قضاوت خوبی در این بازی نداشت و یک پنالتی که بر روی آل‌کثیر اتفاق افتاد را ندید و نگرفت.

این کارشناس داوری تاکید کرد: اینکه داور تا این حد با خشونت با بازیکنان صحبت می‌کند درست نیست، کار او قضاوت است و باید شخصیت داوری را حفظ کند اما او امشب از فاکتورهای داوری فاصله داشت. حیدری در کل قضاوت خوبی نداشت و روند بازی از دست او خارج شده بود.

دزفولی در مورد اخراج عالیشاه گفت: برخی داوران اشتباه می‌کنند و برخی دیگر به دلیل عدم اشراف و آگاهی مرتکب این اتفاق می‌شوند، در صحنه اخراج عالیشاه داور اشتباه کرد و فریب بازیکن سپاهان را خورد. حرکت عالیشاه و دستی که روی صورت بازیکن سپاهان گذاشت به هیچ عنوان مستحق اخراج نبود و تنها می‌توانست به او کارت زرد بدهد اما به اشتباه اخراج کرد.

وی در واکنش به این سئوال که چرا کمک داور با وجود نزدیک بودن به این صحنه دخالتی نکرد و به داور اطلاعات درست را نداد، یادآور شد: متاسفانه برخی از کمک داوران در چنین مواقعی ترجیح می‌دهند سکوت کرده و تصمیم را به داور واگذار کنند که اشتباه است و شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.

منبع خبر: رکنـا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.