پرسپولیس که نتوانست از توقف استقلال استفاده کرده و صدرنشین لیگ برتر شود، هفته آینده مسابقه بسیار حساس و دشواری را در قائمشهر مقابل نساجی برگزار می‌کند. تیمی که پیروزی فوق العاده ارزشمند و حیاتی برابر ذوب آهن در اصفهان کسب کرد و با این برد شانس بقاء خود در لیگ برتر را به طرز […]

- بازیکن مازندرانی پرسپولیس، از سفر به قائمشهر محروم شد!

پرسپولیس که نتوانست از توقف استقلال استفاده کرده و صدرنشین لیگ برتر شود، هفته آینده مسابقه بسیار حساس و دشواری را در قائمشهر مقابل نساجی برگزار می‌کند. تیمی که پیروزی فوق العاده ارزشمند و حیاتی برابر ذوب آهن در اصفهان کسب کرد و با این برد شانس بقاء خود در لیگ برتر را به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش داد. قطعاً نساجی برای ماندن در لیگ برتر به نیت کسب امتیاز از پرسپولیس وارد زمین می‌شود و حتماً قرمز پوشان هم جهت حفظ امید قهرمانی باید برای بردن به میدان بروند اما نکته اینجاست که امید عالیشاه کاپیتان و بازیکن قدیمی پرسپولیس به واسطه کارت زردی که مقابل سپاهان دریافت کرد، از بازی با نساجی محروم شده و نمی‌تواند مقابل تیم استان خودش در قائمشهر به میدان برود. عالیشاه برابر سپاهان بسیار عصبی رفتار می‌کرد و گاهی اوقات حرکاتی از او دیدیم که طی چند سال اخیر اصلاً شاهدش نبودیم و همواره امید را به عنوان یک بازیکن خوش اخلاق می‌شناختیم.

منبع: خبـر ورزشی

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.