عالیشاه نباید آن اشتباه را می کرد/ نام پرسپولیس تغییر نمی کند
عالیشاه نباید آن اشتباه را می کرد/ نام پرسپولیس تغییر نمی کند

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره  تساوی بدون گل تیمش برابر تیم سپاهان اظهار کرد: باید از بازیکنان‌مان و یار دوازدهم پرسپولیس یعنی هواداران که از دقیقه یک تا ۹۵ سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم. موقعیت بسیار خوبی برای صدرنشینی داشتیم، اما آن چیزی که انتظارش را داشتیم، محقق نشد. وی افزود: شاید روزی بازیکنان […]

- عالیشاه نباید آن اشتباه را می کرد/ نام پرسپولیس تغییر نمی کند

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره  تساوی بدون گل تیمش برابر تیم سپاهان اظهار کرد: باید از بازیکنان‌مان و یار دوازدهم پرسپولیس یعنی هواداران که از دقیقه یک تا ۹۵ سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم. موقعیت بسیار خوبی برای صدرنشینی داشتیم، اما آن چیزی که انتظارش را داشتیم، محقق نشد.

وی افزود: شاید روزی بازیکنان خود را منع می‌کردیم که مثل تیم‌های عربی از ابتدای نیمه دوم خود را به مصدومیت نزنند، اما حتما رسانه‌ها نشان می‌دهند بازیکنان سپاهان از دقیقه ۵ بالغ بر ۲۰ بار، مصدوم یا شبه مصدوم شدند. این موضوع روند بازی را کند کرد و ما هم نتوانستیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم. کاپیتان پرسپولیس و یک بازیکن باتجربه مثل امید عالیشاه هم نباید در آن شرایط حساس، چنین کاری می‌کرد. هرچند بازیکن حریف خطا کرد، اما در اوج حملات بودیم. به هر شکل قسمت نبود بازی را ببریم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اتفاق زشت توهین هواداران سپاهان به بانوان پرسپولیسی، گفت: توهین همه جای دنیا محکوم است، اما جالب این است که آنها با وجود میهمان بودن، میزبان را مورد حرف‌های رکیک یا سرزنش قرار می‌دهند. از مسئولان امنیتی هم پرسیدم که اولین نارنجک پرتابی از سمت هواداران سپاهان بود. به هر حال امیدوارم فضا و جو به شکلی باشد که دست‌کم احترام را فراموش نکنیم. احترام، خط مقدم فضای ورزش است. سپس نتیجه اهمیت دارد.

درویش درباره  مباحث مطرح شده مبنی براینکه برای تمدید قرارداد اوسمار منتظر نتیجه دیدار با سپاهان بود، گفت: این مسائل شایعه است.

اودر پاسخ به این سوال که آیا قرارداد اوسمار قطعا تمدید می‌شود، گفت: از او برنامه خواستیم که گفت اجازه بدهید، زیرا در حال حاضر تمرکز من معطوف به بازی سپاهان است سپس برنامه خود را ارائه می‌دهم.

 مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: از رسانه‌ها می‌خواهم یک آمار در خلوت خود در بیاورند تا مشخص شود از مدیر یا مسئول چند باشگاه پرسیدید چرا قرارداد بازیکنان خود را تمدید نکردید؟ یک باشگاه را برای من مثال بزنید، اما ۵ هفته است از من می‌پرسید چرا تمدید نکردم یا می‌خواهم چه کسی را بیاورم.

درویش درباره اینکه چندین بازیکن پرسپولیس سال آخر قراردادشان است و ۳-۲ بازیکن هم با باشگاه تراکتور وارد مذاکره شده‌اند، گفت: بیشتر این مسائل در فضای مجازی تعقیب می‌شود. بازیکن با ما قرارداد دارد و با چند نفر هم صحبت کردیم، اما تصور کردیم بهتر است در فضای کم استرس‌تر با آنها حرف بزنیم. صبر کردیم پس از بازی با سپاهان شروع به صحبت با بازیکنان کنیم.

او بیان کرد: بزرگان فوتبال آمدند و رفتند، اما پرسپولیس همیشه پرسپولیس ماند. اینگونه نیست که خواهش یا تمنای کسی را کنیم. این همه بازیکن عاشق پرسپولیس هستند. همه نفرات فعلی نیز اولویت‌شان همین تیم است، اما برخی دلال‌ها فضای آلوده‌ای را درست می‌کنند که ما یک یا ۲ میلیون دلار می‌دهیم. در حالیکه چنین خبر‌هایی نیست.

مدیرعامل پرسپولیس درپاسخ به این سوال که آیا قرار است نام این تیم هم به پرسپولیس شهر یا پرسپولیس ملت تغییر کند، تصریح کرد: این هم حرف آنهایی است که دوست دارند جنجال و استرس به هوادار بدهند. این تیم از روز اول پرسپولیس بود و تا روز آخر هم می‌ماند.

 درویش درباره احتمال واریز منابع مالی از سوی مالکان جدید باشگاه برای تسویه با بازیکنان یا عقد قرارداد با نفرات جدید، گفت: اولویت همین است. اولویت واگذاری باشگاه‌ها نیز پرداخت بدهی‌های گذشته به بازیکنان بود. طبیعی است مالکان جدید این موضوع را در اولویت قرار می‌دهند، اما بانک شهر قبل از اینکه مالک باشگاه شود، در سختی‌ها همیشه به ما مدد است. در بحث بازیکنان خارجی هم با وجود محدودیت‌های پرداختی خیلی کمک کردند. الان که مالک شده‌اند بیشتر کمک می‌کنند.

او درباره  اینکه ظاهرا قرار است باشگاه بابت واریز نشدن طلب یحیی گل‌محمدی ۵ میلیارد جریمه شود، گفت: همه این موارد بحث دلال‌هایی است که بیرون نشسته‌اند. برخی هم فضای آلوده‌ای ایجاد کرده‌اند. خودم با گل‌محمدی صحبت کردم.

باشگاه خبرنگاران

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.