قهرمان شویم یا نشویم به استقلال افتخار می‌کنیم
قهرمان شویم یا نشویم به استقلال افتخار می‌کنیم

مهدی هاشمی‌نسب بعد از تساوی استقلال و تراکتور در هفته بیست و پنجم لیگ برتر درباره شعار هواداران گفت: مهم نیست اگر هواداران تراکتور این کار را کردند، آن‌ها همیشه قابل احترام هستند. هیچ مشکلی با هواداران تراکتور ندارم. همیشه در تبریز از ما خیلی استقبال می‌شود. هیچ وقت در تبریز عمل ناشایستی از آن‌ها […]

- قهرمان شویم یا نشویم به استقلال افتخار می‌کنیم

مهدی هاشمی‌نسب بعد از تساوی استقلال و تراکتور در هفته بیست و پنجم لیگ برتر درباره شعار هواداران گفت: مهم نیست اگر هواداران تراکتور این کار را کردند، آن‌ها همیشه قابل احترام هستند. هیچ مشکلی با هواداران تراکتور ندارم. همیشه در تبریز از ما خیلی استقبال می‌شود. هیچ وقت در تبریز عمل ناشایستی از آن‌ها ندیدم. اگر آن‌ها هم بودند، به دیده منت قبول می‌کنم. هیچ مشکلی با آن‌ها نداشتم و برایم قابل احترام هستند.

وی افزود: اگر هواداران منتسب به تیم دیگری بودند، جواب آن‌ها را دارم و مطمئن باشند تا روزی که خدا به من نفس داده، حالا حالا‌ها با هم کار داریم. مطمئن باشند که حریف‌شان هستم.

مربی استقلال در مورد اینکه آیا کینه‌ای است، گفت: کینه‌ای نیستم، اما آدمی هم نیستم که اگر چک به یک طرف صورتم بزنند، طرف دیگر را هم بیاورم که بگویم سیلی بزنید! اهل گذشت هم نیستم.

هاشمی‌نسب در پاسخ به اینکه آیا نام پرسپولیس را در بخشی از صحبت‌هایش آورده، تصریح کرد: اسم چه تیمی؟ گوش‌تان اشتباه شنیده است.

وی راجع‌به اینکه آیا از نتیجه مسابقه راضی است، عنوان کرد: از نتیجه نه، اما از عملکرد بازیکنان راضی هستیم. با این بضاعت و کمبود بازیکنی که روی نیمکت داریم، فکر می‌کنم بازیکنان خیلی بیشتر از توان‌شان، تلاش کردند و انرژی گذاشتند. همین حالا با همین نتیجه ما قهرمانیم فارغ از اینکه در ۵ هفته بعدی چه نتیجه رقمی بخورد. چه قهرمان بشویم و چه نشویم به تیم خودمان افتخار می‌کنیم.

مربی استقلال در مورد ارزیابی عملکرد داوری، گفت: یک پنالی ما سوخت. چه می‌توانیم بگوییم؟ چقدر راجع‌به این موضوع صحبت کنیم؟

هاشمی‌نسب در مورد اعتراض شجاع خلیل‌زاده به عملکرد داور، تاکید کرد: خلیل زاده خودش می‌داند مهرداد محمدی اهل این نیست که بدون توپ یا عمدی بازیکنی را بزند. شجاع می‌دانست که عمدی در کار نبوده است. داور در آن صحنه به درستی تشخیص داد، اما صحنه خطا روی محمدحسین مرادمند صد درصد خطا بود.

باشگاه خبرنگاران

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.