به گزارش گروه خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، اوسمار لوس ویرا پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی صحبت کنم می‌خواهم از تمام هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و به ما انرژی دادند، تشکر کنم. رابطه خوب بازیکنان با هواداران در شرایط سخت به ما کمک […]

- هنوز ۵ بازی دیگر باقی مانده است/ تا آخرین لحظه می‌جنگیم

 به گزارش گروه خبرنگار ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، اوسمار لوس ویرا پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم درباره بازی صحبت کنم می‌خواهم از تمام هوادارانی که به ورزشگاه آمدند و به ما انرژی دادند، تشکر کنم. رابطه خوب بازیکنان با هواداران در شرایط سخت به ما کمک می‌کند و باید از آن‌ها تشکر کنم. ما می‌دانستیم که بازی سختی با سپاهان خواهیم داشت و جزئیات کوچک می‌تواند بازی را تغییر دهد. یک شانس خوب ترابی داشت و زمانی که ۱۰ نفره بودیم شانس خوبی هم تیم سپاهان در لحظات آخر بازی داشت.

۵ بازی دیگر باقی مانده است و تا آخر می‌جنگیم
وی ادامه داد: امروز شانس خوبی داشتیم که به صدر جدول برویم و با استقلال اختلاف دو امتیازی ایجاد کنیم. پنج بازی دیگر باقی مانده است و تا آخر می‌جنگیم. فوتبال استراتژی‌های زیادی دارد و با روش‌های مختلف می‌توان بازی کرد. در بازی توانستیم بازی را در زمین سپاهان کنترل کنیم، اما در دادن پاس آخر و جزئیات نتوانستیم موفق باشیم و به گل برسیم.

نگاه ما به نتیجه بازی استقلال نبود و برای خودمان بازی کردیم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه استقلال امروز امتیاز از دست داد و با سبکی که سپاهان فوتبال بازی کرد، آیا او شجاعت شکست سپاهان را داشته است یا خیر، عنوان کرد: ما برنامه داشتیم که حمله کنیم و گل بزنیم و شانس‌هایی هم داشتیم، اما نشد، در بازی‌های بزرگ به این شکل است که مثلاً در بازی پرسپولیس با سپاهان یا تراکتور و استقلال سخت است که به آن چیزی که می‌خواهید برسید. ما به نتیجه بازی استقلال و تراکتور نگاه نکردیم و برای خودمان بازی کردیم. با پرس کردن در زمین سپاهان و سرگرم کردن آن‌ها در زمین خودشان نشان می‌دهد که ما چقدر دوست داشتیم رو به جلو بازی کنیم.

تا آخرین لحظه می‌جنگیم تا به هدف خود برسیم
«گواردیولا در جایی به بازیکنانش می‌گوید طوری بازی کنید که انگار آخرین بازی زندگی‌تان است و اینکه شانس یک بار در خانه آدم را می‌زند. فکر می‌کنید بازیکنان پرسپولیس طوری بازی کردند که انگار آخرین بازی زندگی‌شان است و آخرین فرصت پس گرفتن صدر جدول است؟»، سرمربی برزیلی پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع گفت: من هم یک ضرب‌المثل به شما می‌گویم، اگر قرار بود با شانس چیزی را به دست بیاورید، باید هرسال تیم‌های برزیلی که خیلی به شانس اعتقاد دارند، قهرمان می‌شدند. شانس در فوتبال وجود دارد. هرچند در شش بازی به نسبت پنج بازی، شانس بیشتری داشتیم، اما ما تا آخرین لحظه می‌جنگیم تا به هدف خود برسیم. ما مثل هواداران‌مان ناراحت هستیم، چون می‌توانستیم با برد به صدر جدول برسیم. می‌دانم که هواداران ناراحت هستند، اما می‌دانند که بازیکنان همه تلاش‌شان را کردند و هر چیزی که نیاز بود در زمین گذاشتند تا به نتیجه دلخواه برسند.

با تیم سوم جدول بازی داشتیم و کارمان سخت بود
اوسمار در واکنش به این موضوع که پرسپولیس در بازی‌های بزرگ مانند استقلال، تراکتور و سپاهان نتیجه نگرفته است و اینکه دلیل نوسان برخی بازیکنان مثل ترابی، رفیعی و … چیست، گفت: من به نظر شما احترام می‌گذارم. امروز سروش به لحاظ تاکتیکی خیلی به تیم کمک کرد. درباره ریتم بازی‌مان باید بگویم، چون بازی‌ها فشرده است و با سفر‌ها و ریکاوری‌هایی که داریم کارمان سخت است، شاید آنطور که بخواهیم نتوانیم ریتم‌مان را نگه داریم، به نظر من بازیکنان کار خودشان را خوب انجام دادند و در زمانی که ۱۰ نفره شدیم توانستند بازی را کنترل کنند. ما با تیم سوم جدول بازی داشتیم و کارمان سخت بود و بازیکنان کار خوبی داشتند.

می‌دانستیم که می‌توانیم پشت مدافعان سپاهان بازی کنیم
«امروز مشخص بود که میل به بردن در پرسپولیس بیشتر است و سپاهان بازی را بسته بود. به نظر می‌رسد که امروز یک سوپرمن یا کسی که گره بازی را باز کند کم داشت. برای پنج بازی آینده اگر باز هم بازی گره خورد، چه نسخه‌ای برای تیم تجویز می‌کنید؟»، وی در پاسخ به این پرسش نیز خاطر نشان کرد: ما نسبت به هر بازی و شرایط تیم حریف بازی را می‌سنجیم. ما می‌دانستیم که می‌توانیم پشت مدافعان سپاهان بازی کنیم و در دو موقعیت این فرصت را داشتیم. در بازی بعدی با نساجی باید درباره نقاط قوت و ضعف آن‌ها کار کنیم. همه شما از جزئیات بازی اطلاع دارید، ما در نیمه دوم می‌خواستیم بیشتر نفوذ کنیم و به کاری که می‌خواستیم برسیم، اما متأسفانه به گل نرسیدیم.

پرسپولیس همیشه قهرمان می‌شود
اوسمار در پایان در پاسخ به این سؤال که «پنج بازی تا پایان لیگ باقی مانده است، آیا پرسپولیس قهرمان می‌شود؟»، گفت: اگر دست من باشد می‌گویم پرسپولیس همیشه قهرمان می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.