خداحافظی با خطیر؛ شهریاری سکان مدیریتی استقلال را به دست گرفت
خداحافظی با خطیر؛ شهریاری سکان مدیریتی استقلال را به دست گرفت

اعتماد نوشت: به این ترتیب نماینده هلدینگ مسوولیت اداره باشگاه و پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان را برعهده گرفت و در نخستین اقدام ۱۵درصد از مطالبات معوقه بازیکنان دیروز (سه‌شنبه) پرداخت شد. این پرداختی قبل از دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر تراکتور صورت گرفت تا آبی‌پوشان با روحیه‌ای بالا به تبریز بروند و با کسب […]

- خداحافظی با خطیر؛ شهریاری سکان مدیریتی استقلال را به دست گرفت

اعتماد نوشت: به این ترتیب نماینده هلدینگ مسوولیت اداره باشگاه و پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان را برعهده گرفت و در نخستین اقدام ۱۵درصد از مطالبات معوقه بازیکنان دیروز (سه‌شنبه) پرداخت شد. این پرداختی قبل از دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر تراکتور صورت گرفت تا آبی‌پوشان با روحیه‌ای بالا به تبریز بروند و با کسب سه امتیاز این دیدار همچنان خود را در صدر جدول رده‌بندی لیگ بیست و سوم حفظ کنند.

براساس تصمیم مالکان باشگاه استقلال، از این به بعد احمد شهریاری مسوولیت اغلب امور باشگاه ازجمله انتصابات، تغییرات و پرداخت‌های مالی را برعهده خواهد داشت و به عنوان نماینده هلدینگ فعالیت خواهد کرد. به این ترتیب مشخص شده است که کار علی خطیر در باشگاه استقلال به پایان رسیده است و مالک جدید باشگاه استقلال حتی نمی‌خواهد تا پایان فصل صبر کند.

 چند روز قبل خبری مبنی بر اینکه حق امضا از مدیرعامل باشگاه (علی خطیر) گرفته شده، منتشر شد اما خطیر این خبر را تکذیب کرد و گفت: «باید منتظر بمانیم دوستان در شرکت هلدینگ خلیج‌فارس چه برنامه‌ای برای آینده دارند. خواهش می‌کنم خیلی به حواشی و حق امضا گرفتن و این مسائل دقت نکنید. برخی دنبال هیجانات هستند.» حالا مشخص شده مساله سر هیجانات یا اخبار فیک نبوده و مالک جدید باشگاه استقلال نمی‌خواهد اجازه دهد مدیریت فعلی باشگاه اقدامی برخلاف نظر آنها انجام دهد و با منصوب کردن یک نماینده تام‌الاختیار و تفویض اختیارات به او عملا مدیرعامل استقلال را کنار گذاشته است. در واقع می‌توان گفت در حال حاضر علی خطیر سمت خاصی در باشگاه استقلال ندارد یا در نخستین جلسه مجمع یا در پایان فصل از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد.

در آن سمت شرایط برای رضا درویش در پرسپولیس متفاوت بوده است. در باشگاه پرسپولیس نه خبری از منصوب کردن نماینده تام‌الاختیار بوده است نه گزینه‌ای برای مدیرعاملی باشگاه درنظر گرفته شده است. با این حال مشخص نیست که آیا درویش در پایان فصل در سمت خود ابقا خواهد شد یا او هم جای خود را به فرد دیگری خواهد داد؟ 

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.