به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی برابر تراکتور اظهار کرد: بازیکنانمان خیلی خوب بازی کردند. از نتیجه نه ولی از تلاش بازیکنانمان راضی هستم. با توجه به بضاعت تیم و کمبود بازیکن، خیلی بیشتر از توانشان هم بازی کردند. فارغ از هر نتیجه‌ای همین […]

- با توجه به بضاعت تیم و کمبود بازیکن، خیلی بیشتر از توان بازی کردیم

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، مهدی هاشمی‌نسب، مربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی برابر تراکتور اظهار کرد: بازیکنانمان خیلی خوب بازی کردند. از نتیجه نه ولی از تلاش بازیکنانمان راضی هستم. با توجه به بضاعت تیم و کمبود بازیکن، خیلی بیشتر از توانشان هم بازی کردند. فارغ از هر نتیجه‌ای همین الان هم برایم قهرمان هستند.

او تاکید کرد: حتی اگر قهرمان هم نشویم، شکستی برای ما نیست. هر نتیجه‌ای به دست بیاید به تیممان افتخار می‌کنیم.

مربی استقلال در خصوص داوری و صحنه خطای محمدی روی خلیل‌زاده اظهار کرد: یک پنالتی ما سوخت، چه می‌توان گفت؟ چقدر دیگر راجع به آن حرف بزنیم؟ شجاع خودش می‌داند. مهرداد محمدی اصلا کسی نیست که بخواهد عمدی کسی را بزند. عمدی در کار نبوده ولی پنالتی صد درصد درست ما سوخت.

هاشمی‌نسب با اشاره به حواشی پیش آمده در این دیدار تصریح کرد: مهم نیست. هیچ مشکلی با هواداران تراکتور ندارم. نمی‌دانم اگر واقعا هواداران تراکتور بودند، باز هم مثل همیشه برایم قابل احترام هستند. هیچ وقت در تبریز عمل ناشایستی از تماشاگران تبریز ندیدم حتی اگر آنها هم بودند به دیده منت قبول می‌کنم اما اگر هواداران منتسب به تیم دیگری بودند، جوابشان را داده‌ام و تا زمانی که نفس دارم با هم کار داریم! مطمئن باشند حریفشان هستم. درباره هواداران تراکتور هیچ صحبتی ندارم. آدم کینه‌ای نیستم اما اهل گذشت هم نیستم.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.