بهروز رهبری‌فرد در حاشیه بازی دوستانه به مناسبت یادبود چهره‌های ورزشی درباره محرومیت ۲ جلسه‌ای همبازی سابقش مهدی هاشمی‌نسب اظهار کرد: به این محرومیت‌ها عادت داریم عیب ندارد. مخصوصا برای ما سه تا البته خدابیامرز علی انصاریان دیگر نیست. ما همیشه از پایه‌های ثابت محرومیت‌ها و کمیته انضباطی بودیم. به هاشمی نسب تبریک می‌گویم ۲ […]

- هاشمی‌نسب عاشق پرسپولیس و هودارانش است/ این شخص مهدی را از عشقش گرفت

بهروز رهبری‌فرد در حاشیه بازی دوستانه به مناسبت یادبود چهره‌های ورزشی درباره محرومیت ۲ جلسه‌ای همبازی سابقش مهدی هاشمی‌نسب اظهار کرد: به این محرومیت‌ها عادت داریم عیب ندارد. مخصوصا برای ما سه تا البته خدابیامرز علی انصاریان دیگر نیست. ما همیشه از پایه‌های ثابت محرومیت‌ها و کمیته انضباطی بودیم. به هاشمی نسب تبریک می‌گویم ۲ جلسه برای او کم است انشالله بیشترش کنند.

مدافع اسبق پرسپولیس در واکنش به بیانیه‌نویسی‌ و شکایت‌های استقلال و پرسپولیس نسبت به یکدیگر گفت: با یک عریضه‌نویس صحبت کردم به او گفتم یک روز کنار باشگاه پرسپولیس و یک روز کنار باشگاه استقلال بنشیند و آنجا نانش در روغن است. این بیانیه‌نویسی‌ها از هر دو تیم زیاد قشنگ نیست. تکان می‌خورند از هم شکایت می‌کنند که خیلی جذاب نیست.

رهبری‌فرد ادامه داد: بازیکن درجه فشارش بالاست در شرایط سخت می‌آید و مصاحبه‌ای می‌کند بعد از او شکایت می‌کنند. جذابیت فوتبال به این است که برای هم کری بخوانند البته نه بی‌احترامی و اینکه تا روز آخر معلوم نیست چه تیمی قهرمان می‌شود خیلی جذاب است. 

مدافع سابق پرسپولیس با اشاره به ماجرای رنگ پیراهن در بازی فولاد و استقلال گفت: تیم‌ها چه سپاهان چه پرسپولیس و چه استقلال دارند زحمت می‌کشند و هزینه می‌کنند. من خودم چون فوتبالیست بودم درک می‌کنم؛ در طول سال این همه زحمت می‌کشند در اردو و دور از خانواده بدنسازی می‌کنند بعد می‌آیند بازی را با یک رنگ پیراهن مشکی و داور زیر سوال می‌برند.

رهبری‌فرد ادامه داد: مگر ما همه در زندگی خودمان اشتباه نمی‌کنیم پس داور و کمک داور هم اشتباه می‌کنند حتی در سطح اروپا هم اشتباه می‌کنند در اروپا اشتباه بزرگ داوری می‌شود و راحت از موضوع می‌گذرند اما در اینجا متاسفانه با آن اشتباه پدر بنده خدا را درمی‌آورند.

مدافع سابق پرسپولیس افزود: به نظر من جذابیت فوتبال را این مدیران و آدم‌های کوچکی که در فوتبال هستند از بین بردند. بگذارید پرسپولیس و استقلال تا لحظه آخر رقیب یکدیگر باشند و این شکایت‌ها را تمام کنید.

رهبری‌فرد نسبت به خشم هاشمی‌نسب از پرسپولیسی‌ها تصریح کرد: من یک روز درمیان با هاشمی‌نسب در تماس هستم. شما وقتی عاشق چیزی باشید و با ناحق از شما بگیرند تا آخر عمرتان مثل یک کینه گلوی شما را می‌گیرد. مهدی هاشمی‌نسب همه هواداران پرسپولیس و این تیم را دوست دارد. هاشمی‌نسب را من می‌شناسم. مهدی عاشق پرسپولیس بود و عشقش را از او گرفتند.

رهبری‌فرد در واکنش به اینکه آقای عابدینی مسئول جدایی هاشمی‌نسب از پرسپولیس بوده توضیح داد: آقای عابدینی تا روز آخر من در جلسات بودم به آقای پروین التماس می‌کرد که علی آقا از خر شیطون پایین بیا بگذار هاشمی‌نسب بماند اما علی آقا می‌گفت هرچی باشد به درد من نمی‌خورد.

مدافع سابق پرسپولیس گفت: آقای پروین مهدی هاشمی‌نسب را قبل از خودش تشویق کردند خیلی برای او قشنگ نبود و مهدی را از عشقش گرفت.

بیشتر بخوانید: زیرنویس‌گردی| افشاگری رهبری‌فرد: با چشم خود دیدم داور و بازیکن حریف را می‌خرند/ داور ۱۰۰میلیون گرفت اما کاری برایمان نکرد!

منبع: خبـر ورزشی

27 اردیبهشت 1403

یافته های جدید و مرموز فیزیکدان‌ها!

  این موضوع نویدبخش یک پیشرفت بسیار مهم در فیزیک است. کار اصلی گلوبال‌ها نگه داشتن کوارک‌ها در محل‌شان و پایدار نگه داشتن اتم‌ها است. کوارک‌ها بلوک‌های سازنده پروتون‌ها و نوترون‌ها هستند. این کارکرد باعث می‌شود که گلوبال‌ها را بخشی از نیروی هسته‌ای «قوی» محسوب کنیم که یکی از چهار نیروی اساسی همراه با گرانش، […]

26 اردیبهشت 1403

چرا چربی بازو مهم است؟

به گزارش سلام نو آنطور که ایسنا نوشته است دانشمندان یونانی در مطالعه‌ای جدید، ارتباطی بین چربی بازو و کیفیت استخوان ستون فقرات کشف کرده‌اند. این یافته‌ها می‌تواند به روشی جدید برای پیش‌بینی و پیشگیری از شکستگی‌های ستون فقرات در افراد مسن منجر شود. پوکی استخوان، بیماری شایعی که باعث ضعیف شدن و شکننده شدن […]

26 اردیبهشت 1403

جنجالی که یک «موش مُرده» در ژاپن به پا کرد!

 یک شرکت تولید نان ژاپنی به خاطر پیدا شدن بقایای موش مرده در محصولات توزیع شده خود، بسته های نان را از بازار جمع کرد و عذرخواهی کرد.      به نقل از اسوشیتیدپرس، شرکت پاسکو پس پیدا شدن بقایای موش مرده در دو بسته نان حدود ۱۰۴ هزار بسته نان سفید را از قفسه […]