نام باستانی پاریزی در باغ موزه نگارستان ماندگار شد
نام باستانی پاریزی در باغ موزه نگارستان ماندگار شد

به گزارش اطلاعات آنلاین به نقل از روابط عمومی رویداد، همزمان با این برنامه، سالن استاد باستانی پاریزی در باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران افتتاح خواهد شد. این سالن نمایشگاه دائمی آثار هنرمندان شناخته شده به یاد استاد محمد ابراهیم باستانی پاریزی خواهد بود که آن را به مجموعه آینه دار دوران اهدا کرده‌اند همچنین […]

به گزارش اطلاعات آنلاین به نقل از روابط عمومی رویداد، همزمان با این برنامه، سالن استاد باستانی پاریزی در باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران افتتاح خواهد شد.

این سالن نمایشگاه دائمی آثار هنرمندان شناخته شده به یاد استاد محمد ابراهیم باستانی پاریزی خواهد بود که آن را به مجموعه آینه دار دوران اهدا کرده‌اند

همچنین در این رویداد از سردیس استاد باستانی پاریزی که توسط احمد عرب بیگی ساخته شده، رونمایی خواهد شد.

نام باستانی پاریزی در باغ موزه نگارستان ماندگار شد

در بخش آغاز رویداد صد تصویرگری برای برنامه “تا صدسالگی استاد باستانی پاریزی”، با تقدیر از هنرمندان همراه با همایش آینه دار دوران در برنامه‌های پیشین، چگونگی ثبت نام هنرمندان تصویرگر برای شرکت در این رویداد، اعلام خواهد شد.

این برنامه توسط دبیرخانه همایش “آینه دار دوران” در روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. “آینه دار دوران” عنوان همایش و سلسله برنامه‌هایی است که به یاد استاد ابراهیم باستانی پاریزی برگزار می‌شود.

منبع: اطلاعات انلاین

23 خرداد 1403

فال و طالع بینی امروز ۲۳ خرداد

فال روزانه خود و عزیزان تان را در ادامه بخوانید.

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده! 23 خرداد 1403

تیپ شلخته مهمان فوتبالی صداوسیما روی آنتن زنده!

تصویری از محمدرضا مهدوی در صداوسیما و کت عجیب او در فضای مجازی پربازتاب شد.

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟ 20 خرداد 1403

چرا خلبانان ریش نمی‌گذارند؟

اگرچه این موضوع ربطی به مقررات اداره هوانوردی فدرال (FAA) ندارد، اما بسیاری از خطوط هوایی بزرگ جهان قوانین سختگیرانه‌ای در رابطه با مو‌های صورت دارند. برای مثال، هواپیمایی آمریکن خلبانان را ملزم می‌کند که پیش از انجام وظیفه مو‌های صورتشان را بتراشند.