«سوسن شاکرین» درگذشت
«سوسن شاکرین» درگذشت

سوسن شاکرین متولد ۱۳۳۳ تهران بود و از نوجوانی و با علاقه بسیار در دوره‌های شبانه کنسرواتوار موسیقی، آموزش گیتار و سایر دروس تخصصی را آغاز کرد و بعدها نیز به طور آزاد، آموختن را ادامه داد و در سازمان کر اپرا، کر ارکستر سمفونیک و کر تالار رودکی هم حضوری فعال داشت. فعالیتهای سوسن […]

سوسن شاکرین متولد ۱۳۳۳ تهران بود و از نوجوانی و با علاقه بسیار در دوره‌های شبانه کنسرواتوار موسیقی، آموزش گیتار و سایر دروس تخصصی را آغاز کرد و بعدها نیز به طور آزاد، آموختن را ادامه داد و در سازمان کر اپرا، کر ارکستر سمفونیک و کر تالار رودکی هم حضوری فعال داشت.

فعالیتهای سوسن شاکرین

از جمله کارهای او، ساختن موسیقی متن برای نمایش رادیویی «آهسته با گل سرخ» و موسیقی برای نمایش عروسکی «ماه پیشونی» برای اجرا در جشنواره تئاتر عروسکی است.

او همچنین یک کتاب قصه برای کودکان به نام «آرزوی بزرگ چشمه» و دو کتاب موسیقی به چاپ رسانده است.

«سوسن شاکرین» درگذشت

به گزارش زیرنویس،سوسن شاکرین برای پنج فیلم بلند سینمایی در ایران موسیقی متن ساخته است.

افسانه مه پلنگ محمدعلی سجادی، برخورد سیروس الوند، یاد و دیدار، گل و بخاطر همه چیز  ـ هر سه از ساخته‌های همسرش رجب محمدین ـ آثاری بوده‌اند که شاکرین برای آنها موسیقی متن ساخته بود.

رجب محمدین، همسر سوسن شاکرین که کار سینمایی‌اش را با دستیاری فیلم کلاغ بهرام بیضایی شروع کرده هم سابقه ساخت فیلم و هم سابقه تدوین دارد.

 

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟
از رویداد ملی «مثل مصطفی» چه می‌دانید؟
بیشتر بخوانید