تمرین استقلالی‌ها با توجه به بازسازی چمن کمپ ناصر حجازی در پژوهشگاه نفت برگزار می‌شود. شاگردان جواد نکونام پس از برد سه گله مقابل هوادار در دومین دیدار متوالی خود در ورزشگاه آزادی روز جمعه به مصاف آلومینیوم اراک خواهند رفت. گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال که در دیدار قبل و با لباس شخصی در […]

تمرین استقلالی‌ها با توجه به بازسازی چمن کمپ ناصر حجازی در پژوهشگاه نفت برگزار می‌شود. شاگردان جواد نکونام پس از برد سه گله مقابل هوادار در دومین دیدار متوالی خود در ورزشگاه آزادی روز جمعه به مصاف آلومینیوم اراک خواهند رفت.

گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال که در دیدار قبل و با لباس شخصی در ورزشگاه حاضر شد با انگیزه ویژه‌ای در تمرینات حضور یافته، چرا که احتمالا فردا مشکلات ثبت قرارداد وی حل و کارت بازی‌اش صادر شود. صبح امروز جواد نکونام مبلغی از قراردادش را بخشید و تعدادی از بازیکنان قرار است مبالغی را کاهش دهند تا پس از گذشت هفته‌ها این مشکل بالاخره حل شود.

گفتنی است قضاوت دیدار روز جمعه استقلال مقابل آلومینیوم بر عهده سید رضا مهدوی خواهد بود و این دیدار از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی استارت خواهد خورد.

در ادامه همین مطلب بخوانید: نکونام رسماً اقدام کرد/ تخفیف ویژه به استقلال برای ثبت قرارداد مهاجم آرژانتینی

خبر خوش به استقلالی‌ها؛ سورپرایز ویژه نکونام مقابل آلومینیوم

منبع: خبـر ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟