بازی‌های پاراآسیایی| کاروان ایران با ۷۳ مدال همچنان در رده دوم
بازی‌های پاراآسیایی| کاروان ایران با ۷۳ مدال همچنان در رده دوم

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از چین، روز سوم چهارمین دوره بازیهای پاراآسیایی هانگژو هم برای کاروان کشورمان پر افتخار بود و نمایندگان کشورمان در رشته‌های مختلف مدال های زیادی را توانستند کسب کنند. تا روز سوم کاروان پاراآسیایی کشورمان توانستند ۷۳ مدال (۲۴ طلا، ۳۰ نقره و ۱۹ برنز) بدست آورند. گزارش مفصل روز […]

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از چین، روز سوم چهارمین دوره بازیهای پاراآسیایی هانگژو هم برای کاروان کشورمان پر افتخار بود و نمایندگان کشورمان در رشته‌های مختلف مدال های زیادی را توانستند کسب کنند.

تا روز سوم کاروان پاراآسیایی کشورمان توانستند ۷۳ مدال (۲۴ طلا، ۳۰ نقره و ۱۹ برنز) بدست آورند.

گزارش مفصل روز سوم بازی‌های پاراآسیایی را در اینجا بخوانید.

 

مدال آوران ایران در چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی تا روز سوم به شرح زیر است:

مدال طلا
۱- امیرحسین علی‌پور (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه کلاس F۱۱)
۲- سعید حسین پور (پاراقایقرانی – پاراکانو)
۳- امان الله پاپی (پارادوومیدانی – پرتاب نیزه)
۴- میثم بنی طبا (پاراجودو)
۵- الناز دارابیان (پارادوومیدانی – پرتاب دیسک)
۶- سینا ضیغمی نژاد (پاراشنا – ۱۰۰ متر قورباغه)
۷- علیرضا مختاری (پارادوومیدانی – پرتاب دیسک)
۸- سینا ضیغمی (پاراشنا – ۵۰ متر آزاد)
۹ – الهام صالحی – (پاراپرتاب وزنه)
۱۰ – مهرداد مرادی (پارادوومیدانی)
۱۱ – اسلام جاهدی (پاراقایقرانی)
۱۲ – پرستو حبیبی (پارادوومیدانی)
۱۳- علی پیروج (پارادوومیدانی – پرتاب نیزه)
۱۴- فائزه احمدی (پاراتیراندازی – تپانچه ۱۰ متر)
۱۵- رزا ابراهیمی (پاراتکواندو)
۱۶- مهدی پوررهنما (پاراتکواندو)
۱۷ – علیرضا زارع (پارادوومیدانی – ۲۰۰ متر)
۱۸ – رشید مسجدی (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه)
۱۹ – تیم دوبل ریکرو مردان(پاراتیروکمان)
۲۰- سیدعلی اصغر جوانمردی (پارادوومیدانی – پرتاب نیزه)
۲۱- یاسین خسروی (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه)
۲۲- وحید نوری (پاراجودو)
۲۳- حامد حق شناس (پاراتکواندو)
۲۴- سینا ضیغمی (پاراشنا – ۱۰۰ متر آزاد)

مدال نقره

۱- مهدی اولاد (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه کلاس F۱۱)
۲- رضا حاتمی (پارادوومیدانی – دو چهار در صد متر)
۳- وحید علی نجمی (پارادوومیدانی – دو صد متر)
۴- حنان کعب امیر (پارادوومیدانی – پرتاب دیسک)
۵- شاهین ایزدیار (پاراشنا – ۱۰۰ متر قورباغه)
۶- اسدالله عظیمی (پارادوومیدانی – پرتاب دیسک)
۷- شاهین ایزدیار (پاراشنا – ۵۰ متر آزاد)
۸- محمدحسین کریمی (پاراشنا – ۱۰۰ متر کرال پشت)
۹ – شهلا بهروزی راد (کانو کلاس kl۳)
۱۰ – صادق بیت سیاح (پرتاب نیزه)
۱۱- محسن بختیار (پاراوزنه برداری)
۱۲ – امیر خسروانی (پرش طول – پارادوومیدانی)
۱۳- سجاد نیک پرست (پارادوومیدانی – پرتاب نیزه)
۱۴- ساره جوانمردی (پاراتیراندازی – تپانچه ۱۰ متر)
۱۵- سعید صادقیان پور (پاراتکواندو)
۱۶- موسی غلامی (پاراجودو)
۱۷- رومینا چمسورکی (پاراتکواندو)
۱۸- امیر جعفری (پاراوزنه برداری)
۱۹- سینا ضیغمی نژاد (پاراشنا – ۲۰۰ متر مختلط انفرادی)
۲۰ – پرستو حبیبی (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه)
۲۱ – مهدی مرادی (پارادوومیدانی – پرش طول)
۲۲- زهرا نعمتی و سمیه رحیمی (تیم دوبل ریکرو)
۲۳- علیرضا مختاری (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه)
۲۴ – هرمز صیدی (پارادوومیدانی – پرتاب نیزه)
۲۵- علیرضا بخت (پاراتکواندو)
۲۶- لیلا میرزایی (پاراتکواندو)
۲۷- روح الله رستمی (پاراوزنه برداری)
۲۸- فاطمه دیبایی (پارادوومیدانی – پرتاب دیسک)
۲۹-سجاد محمدیان (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه)
۳۰- ابوالفضل ظریف (پاراشنا – ۵۰ متر آزاد)

مدال برنز

۱- سارا عبدالملکی (پاراقایقرانی – کایاک)
۲- مریم عبدالله پور (پاراتکواندو)
۳- نرگس جوادی (پاراتکواندو)
۴- مهدیه سادات حسینی (پاراتکواندو)
۵- سعید کوهکن (پاراجودو)
۶- شید مسجدی (پارادوومیدانی – پرتاب دیسک)
۷ – رؤیا سلطانی (کانو کلاس kl۲)
۸- سیدیوسف یوسفی (پاراوزنه برداری)
۹- محمد دلیر (پارادوچرخه سواری – تایم تریل)
۱۰- مهدی برچلو (پاراجودو)
۱۱- شاهین ایزدیار (پاراشنا – ۲۰۰ متر مختلط انفرادی)
۱۲ – محمدحسین کریمی (پاراشنا پروانه)
۱۳- مریم یاورپور و فرزانه عسگری (پاراتیروکمان – تیم دوبل کامپوند بانوان)
۱۴- لیلا کبگ زن (پارادوومیدانی – پرتاب وزنه)
۱۵- مهدیه محمدیان (پاراوزنه برداری)
۱۶- حسن جانفشانی (پاراتنیس روی میز)
۱۷- میلاد رمضانی (پارادوومیدانی – دو ۴۰۰ متر)
۱۸- علی نوایی (پاراجودو)
۱۹- شاهین ایزدیار ((پاراشنا – ۱۰۰ متر آزاد)

پایان پیام/





منبع: فارس

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟