روزنامه کوریره گزارش می‌دهد که نیوکاسل یونایتد به دلیل محرومیت شرط‌بندی ساندرو تونالی، میلان را به شکایت چند میلیون یورویی تهدید کرده است. تونالی اعتراف کرده که در زمان حضورش در برشا و میلان روی هر دو باشگاه شرط‌بندی کرده و منتظر است تا حکم محرومیتش صادر شود. تیم حقوقی تونالی در حال مذاکره برای […]

روزنامه کوریره گزارش می‌دهد که نیوکاسل یونایتد به دلیل محرومیت شرط‌بندی ساندرو تونالی، میلان را به شکایت چند میلیون یورویی تهدید کرده است.

تونالی اعتراف کرده که در زمان حضورش در برشا و میلان روی هر دو باشگاه شرط‌بندی کرده و منتظر است تا حکم محرومیتش صادر شود. تیم حقوقی تونالی در حال مذاکره برای قراردادی است که احتمالاً محرومیت ۱۰ تا ۱۲ ماهه او را به همراه خواهد داشت و انتظار می‌رود که این موضوع در ساعات آینده تأیید شود.

نیوکاسل از اینکه خرید تابستانی ۷۰ میلیون یورویی آن‌ها برای بقیه فصل کنار گذاشته می‌شود، خشمگین است و در روز سه‌شنبه تهدید کرد که با اجرای حکم محرومیت تونالی یک شکایت چند میلیون یورویی علیه میلان آغاز خواهد کرد.

دستمزد این هافبک (حدود ۸ میلیون یورو خالص در هر فصل) فعلا پرداخت نخواهد شد. این مورد کاملاً در تضاد با عملکرد یوونتوس با محرومیت نیکولو فاجولی است و این باشگاه تصمیم گرفته حقوق کامل او را بپردازد و به او اجازه دهد با تیم اصلی تمرین کند.

بیشتر بخوانید:

منبع: خبـر ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟