استقلال- آلومینیوم؛ شاگردان نکونام به دنبال صدرنشینی/ ذوب آهن- تراکتور؛ جدال ربیعی و خمز در نصف جهان
استقلال- آلومینیوم؛ شاگردان نکونام به دنبال صدرنشینی/ ذوب آهن- تراکتور؛ جدال ربیعی و خمز در نصف جهان

فهرست اخبار زیرنویس۱ استقلال- آلومینیوم اراک/ روز جمعه ساعت ۱۸۲ ذوب آهن- تراکتور/ روز جمعه ساعت ۱۸۳ فولاد- شمس آذر قزوین/ روز جمعه ساعت ۱۹ مسابقات هفته هشتم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار روز جمعه آغاز می‌شود و مابقی بازی‌ها در روز‌های شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد. در حساس‌ترین بازی‌ها تیم استقلال […]

مسابقات هفته هشتم لیگ برتر فوتبال با انجام ۳ دیدار روز جمعه آغاز می‌شود و مابقی بازی‌ها در روز‌های شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد. در حساس‌ترین بازی‌ها تیم استقلال پذیرای تیم آلومینیوم در ورزشگاه آزادی است.

استقلال- آلومینیوم اراک/ روز جمعه ساعت ۱۸

تیم فوتبال استقلال هفته گذشته برابر تیم هوادار توانست باخت را با دبل مهرداد محمدی به برد تبدیل کند و با ۱۵ امتیاز و به علت تفاضل کمتر نسبت به پرسپولیس رقیب دیرینه اش در رتبه دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

شاگردان نکونام با حمایت هواداران خود می‌خواهند ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم آلومینیوم را کسب کنند و به صدرجدول بازگردند.

با توجه به ضرورت بازسازی ورزشگاه آزادی در روز‌های گذشته صحبت‌هایی مبنی بر برگزاری بازی‌های استقلال در کیش مطرح شده بود، اما نکونام با این موضوع مخالفت کرد و  خطیر در جلسه‌ای با مهیار عسگریان رئیس شرکت توسعه و تجهیز توانست  مجوز برگزاری  بازی‌های آبی پوشان در آزادی را بگیرد.  

مهدی هاشمی نسب  مربی استقلال  در بازی‌های گذشته روی نیمکت تیم استقلال می‌نشست،  اما او به علت نداشتن مجوز در لیست استقلال نبود و در بازی با هوادار اجازه نشستن به او در نیمکت استقلال را ندادند و تا زمانی که مدارکش تکمیل نشود هاشمی نسب نمی‌تواند روی نیمکت تیمش بنشیند.

آرمین سهرابیان هم مصدومیتش برطرف شده و می تواند استقلال را در این بازی همراهی کند و دغدغه نکونام در خط دفاعی را برطرف کند چرا که ایمان سلیمی هفته گذشته در بازی با هوادار نشان داد که هنوز شرایط آرمانی را برای حضور در ترکیب اصلی آبی پوشان ندارد.

همچنین قرارداد گوستاوو بلانکو با تیم استقلال ثبت نشده است و او هنوز نتوانسته برای آبی پوشان بازی کند اما نکونام اعلام کرده که به این بازیکن نیاز دارد و باید مدیریت باشگاه هر چه سریعتر مشکل مجوز بازی اش را برطرف کند.  پیمان بابایی مهاجم استقلال هم هنوز در بند مصدومیت است و نمی تواند تیمش را در این بازی همراهی کند.

در آن طرف، تیم فوتبال آلومینیوم اراک هفته گذشته برابر تیم نساجی به برتری دست یافت و با ۱۲ امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده بندی قرار گرفت.

شاگردان مجتبی حسینی می‌خواهند روند رو به رشد خود را برابر استقلال ادامه بدهند، اما کار سختی جلوی هواداران آبی پوش دارند.

تیم های استقلال و آلومینیوم تاکنون۶ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که ۴ بازی با تساوی به پایان رسیده و ۲ مرتبه استقلال پیروز شده است. براین اساس  استقلال هنوز برابر آلومینیوم شکستی را متحمل نشده و می‌تواند بر تعداد پیروزی‌های خود مقابل این حریف بیفزاید.

جدال جواد نکونام سرمربی استقلال با مجتبی حسینی مربی سابق پرسپولیس  در این بازی جذاب و دیدنی خواهد بود.

ذوب آهن- تراکتور/ روز جمعه ساعت ۱۸

تیم فوتبال ذوب آهن هفته گذشته برابر تیم مس رفسنجان شکست خورد و با ۱۱ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت.

محمدربیعی هفته گذشته برابر تیم سابقش شکست خورد واو نمی‌خواهد تیمش برای دومین بازی متوالی نتیجه را واگذار کند، اما تیمش کار سختی برابر تیم قدرتمند تراکتور دارد.

در آن طرف، تیم فوتبال تراکتور هفته گذشته برابر تیم تازه وارد به لیگ برتر  شمس آذر شکست ناباورانه‌ای را متحمل شد و با ۱۲ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

تراکتوری‌ها مدعی هستند که اشتباهات داوری باعث باخت تیمشان برابر تیم شمس آذر شده است به خاطر همین از داور مسابقه شکایت کردند.

شاگردان خمز می‌خواهند با برتری برابر تیم ذوب آهن، باخت هفته قبل را جبران کنند و در کورس مدعیان قهرمانی باقی بمانند.

فولاد- شمس آذر قزوین/ روز جمعه ساعت ۱۹

تیم فوتبال فولاد در دربی جنوب توانست برابر تیم استقلال خوزستان به برتری برسد و با ۶ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

شاگردان مارتینس می‌خواهند با حمایت هواداران خونگرم خود ۳ امتیاز بازی خانگی را برابر تیم شمس آذر قزوین کسب کنند تا وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشند.

در آن طرف، تیم تازه وارد به لیگ برتر شمس آذر هفته گذشته توانست با برد برابر تیم تراکتور شگفتی خلق کند و با ۴ امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

شاگردان دقیقی می‌خواهند با دست پر به قزوین برگردند، اما کار سختی جلوی هواداران خونگرم اهوازی پیش رو دارند.  

باشگاه خبرنگاران

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟