حذف دو نماینده ایران در تایم تریل جاده
حذف دو نماینده ایران در تایم تریل جاده

در چهارمین روز بازی‌های پاراآسیایی دو نماینده پارادوچرخه‌سواری ایران رکاب زدند. محمد دلیر در تایم‌تریل جاده کلاس B (نابینایان و کم‌بینایان) با زمان ۲۹:۴۲:۸۱ دقیقه هفتم شد و از دست‌یابی به مدال باز ماند. در این ماده کره جنوبی با ۲۳:۱۳:۷۱، اندونزی با ۲۵:۱۲:۱۷ دقیقه و قزاقستان با ۲۵:۱۹:۴۹ دقیقه به ترتیب اول تا سوم […]

در چهارمین روز بازی‌های پاراآسیایی دو نماینده پارادوچرخه‌سواری ایران رکاب زدند. محمد دلیر در تایم‌تریل جاده کلاس B (نابینایان و کم‌بینایان) با زمان ۲۹:۴۲:۸۱ دقیقه هفتم شد و از دست‌یابی به مدال باز ماند.

در این ماده کره جنوبی با ۲۳:۱۳:۷۱، اندونزی با ۲۵:۱۲:۱۷ دقیقه و قزاقستان با ۲۵:۱۹:۴۹ دقیقه به ترتیب اول تا سوم شدند.

محمد دلیر در روز نخست مسابقات در تایم‌تریل انفرادی یک کیلومتر و در کلاس B (نابینایان و کم‌بینایان) با زمان ۱:۰۶.۳۴۳ دقیقه موفق به کسب مدال برنز شده بود.

مهدی محمدی، دیگر نماینده پارادوچرخه‌سواری ایران، در ماده تایم‌تریل جاده با زمان ۲۷:۱۰:۲۸ دقیقه در کلاس C4-5 نهم شد. اندونزی با ۲۵:۱۴:۱۴ دقیقه، چین ۲۶:۲۲:۳۶ دقیقه و ازبکستان ۲۶:۱۰:۸۶ دقیقه به ترتیب اول تا سوم شدند.

تیم ملی ایران روز جمعه در ماده استقامت جاده به مسافت ۷۰ کیلومتر سه نماینده دارد.

گفتنی است که کاروان ایران در روز چهارم تاکنون موفق به کسب ۲ طلا توسط عرفان رضایی و علیرضا زارع ، ۲ نقره توسط سعید افروز و آتنا محمدی‌ها و ۲ برنز توسط بتول جهانگیری و فرشته مرادی شده است. این روند مدال‌آوری در نوبت بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.

باشگاه خبرنگاران

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟