۲ طلا، ۳ نقره و ۲ برنز به شطرنج‌بازان ایران رسید
۲ طلا، ۳ نقره و ۲ برنز به شطرنج‌بازان ایران رسید

شطرنج‌بازان ایران در دور هفتم  بخش استاندارد مقابل حریفانشان قرار گرفتند که در آن ۱۰ پیروزی، پنج شکست و یک تساوی حاصل تلاش ملی‌پوشان ایران بود. پس از پایان رقابت‌های پنجشنبه و در بخش استاندارد دو مدال طلا به خانم ملیحه صفایی در بخش انفرادی و تیمی b1 بانوان رسید. سه مدال نقره توسط امیر […]

شطرنج‌بازان ایران در دور هفتم  بخش استاندارد مقابل حریفانشان قرار گرفتند که در آن ۱۰ پیروزی، پنج شکست و یک تساوی حاصل تلاش ملی‌پوشان ایران بود.

پس از پایان رقابت‌های پنجشنبه و در بخش استاندارد دو مدال طلا به خانم ملیحه صفایی در بخش انفرادی و تیمی b1 بانوان رسید. سه مدال نقره توسط امیر ربی در بخش انفرادی، تیمی b2 و b3 بانوان و تیمی b2 و b3 آقایان به دست آمد و دو مدال برنز به علیرضا قورچی‌بیگی در بخش انفرادی و تیمی b1 آقایان رسید. نتایج کامل دور هفتم به شرح زیر است:

در کلاس VI-B1 مردان، محمدرضا علیزاده مقابل نماینده ویتنام پیروز شد. علیرضا قورچی‌بیگی برابر حریفی از ویتنام به برتری دست یافت و هادی مشیرآبادی نماینده چین را شکست داد.

در کلاس VI-B2/B3 امیر ربی خوراسگانی مقابل نماینده هندوستان به پیروزی رسید. مجید باقری مغلوب نماینده اندونزی شد. حمزه مصلح رشت‌آبادی برابر حریفی مغولستان پیروز شد.

در کلاس PI امیر کچیان نماینده تایلند را شکست داد. ابوالفضل کاظمیان مقابل شطرنج‌باز چینی به پیروزی رسید. امید ذاکری برابر نماینده هند مغلوب شد و فاطمه بیات از حریف چینی شکست خورد.

در کلاس VI-B1 بانوان، ملیحه صفایی برابر شطرنج‌باز اندونزی به تساوی رسید. سمیرا آقایی مقابل دیگر شطرنج‌باز اندونزی به پیروزی رسید و لیلا زارع‌زاده مقابل نماینده ویتنام به پیروزی دست یافت.

در کلاس VI-B2/B3 عاطفه نقوی مقابل دیگر شطرنج‌باز ایران، مریم رحیم‌زاده، به پیروزی رسید. فاطمه رحیمی برابر نماینده اندونزی شکست خورد.

باشگاه خبرنگاران

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟