مارتینز: شمس آذر تیم شجاعی است و ما برای برد بازی می‌کنیم
مارتینز: شمس آذر تیم شجاعی است و ما برای برد بازی می‌کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، خوان ایگناسیو مارتینز در نشست خبری پیش از بازی با شمس آذر قزوین، اظهارکرد: یکی از نکات مثبت، بازی خانگی ما است با تمام هواداران که ۹۰ دقیقه به ما کمک می کنند و به ما هیجان می دهند. وی ادامه داد: ما از دو برد به بازی با شمس […]

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، خوان ایگناسیو مارتینز در نشست خبری پیش از بازی با شمس آذر قزوین، اظهارکرد: یکی از نکات مثبت، بازی خانگی ما است با تمام هواداران که ۹۰ دقیقه به ما کمک می کنند و به ما هیجان می دهند. وی ادامه داد: ما از دو برد به بازی با شمس آذر رسیدیم. در طول هفته با تمرینات و بازیکنان حرفه‌ای تلاش‌مان این است برد دیگری را به هواداران تقدیم کنیم. 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نکته مهم این است که حریف ما شمس آذر است که شجاع و تهاجمی بازی می‌کند.  سرمربی خیلی خوبی دارد که تمرینات خیلی خوب با آنها انجام داده است که می‌توانید این نکات را در طول بازی می‌بینید. وی بیان کرد: با تمام احترام به حریف، به نظرم چون در ورزشگاه خانگی هستیم، نکته مثبتی برای ما است.

مارتینز در پاسخ به این سوال که علت تحول در فولاد مشکل فنی بود که با آن مواجه بود یا علت دیگری دارد؟ خاطرنشان کرد؛ من خوش شانس بودم زمانی که آمدم دو هفته به خاطر تعطیلی لیگ وقت داشتم با تیم تمرین کنم. زمانی که من آمدم بازیکن‌ها استرس زیادی داشتند و ما علاوه بر کار کردن روی تکنیک و تاکتیک تیم، روی احساسات و اعتماد به نفس بازیکنان نیز کار کردیم.  فولاد تیم بزرگی است و احتمالاً شانس نداشته است که در چهار بازی ابتدایی به برد برسد و ما باید کار می‌کردیم تا به برد برسیم.

 وی در پاسخ به این سوال که چرا از سرمربی شمس آذر تعریف می‌کنید، خاطرنشان کرد: فردا مطمئناً می‌بینید که چرا من به صورت مثبت درباره شمس آذر صحبت کردم. تیمی است که با سه مهاجم بالا بازی می‌کند و در فوتبال مدرن امروز بسیار سخت است. با استراتژی که دارند بازی می‌کنند و ما هم احترام می‌گذاریم و من نمی‌توانم همه چیز را اینجا فاش کنم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا وی نگاهی به تیم‌های پایه فولاد دارد نیز گفت: در طول تمریناتی که تیم‌های پایه و آکادمی دارند از بازیکنانی که بتوانند توانایی خودشان را نشان دهند با توجه به ارتباطی که با مربیان پایه دارم، استفاده می‌کنیم. البته با در نظر گرفتن وضعیتی که من وارد تیم فولاد شدم و صفر امتیاز داشتیم بیشتر توجه ما روی بازیکنان با تجربه در لیگ برتر بود. 

پایان پیام/

منبع: فارس

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟