به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، «الهام صالحی» ملی‌پوش پرتاب نیزه کلاس F۵۴ پس از کسب مدال‌ برنز اظهار داشت: خوشحالم که مدال دوم را برای کاروان فرزندان ایران به دست آوردم. رشته اصلی که اولویتم بود، پرتاب وزنه بود که خدا را شکر توانستم در این ماده به مدال طلا برسم. در پرتاب […]

صالحی: مدال گرفتم، اما از رکوردم راضی نیستم
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، «الهام صالحی» ملی‌پوش پرتاب نیزه کلاس F۵۴ پس از کسب مدال‌ برنز اظهار داشت: خوشحالم که مدال دوم را برای کاروان فرزندان ایران به دست آوردم. رشته اصلی که اولویتم بود، پرتاب وزنه بود که خدا را شکر توانستم در این ماده به مدال طلا برسم. در پرتاب نیزه هم تلاشم را کردم، اما نتوانستم مدال بهتری (مدال برنز) به دست بیاورم.

وی با اشاره به رکوردی که در این مسابقه به ثبت رساند، یادآور شد: از رکوردم راضی نیستم، اما همین که به مدال رسیدم، برایم لذت‌بخش است.

صالحی با اشاره به رقابت‌های پیش رو و برنامه‌ای که برای آینده دارد، خاطر نشان کرد: شش ماه آینده مسابقات جهانی ژاپن را در پیش دارم که امیدوارم بتوانم با تلاش و انگیزه زیاد و همچنین برنامه‌ریزی بهتر برای آن مسابقه آماده شوم و به موفقیت برسم.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟