به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، روز نخست مسابقات وزنه‌برداری چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی امروز (سه‌شنبه) با رقابت دسته ۵۹ کیلوگرم پیگیری شد و طی آن محسن بختیار به مدال نقره و سیدیوسف یوسفی به مدال برنز دست پیدا کردند. حسین توکلی سرمربی تیم ملی پاراوزنه‌برداری ایران پس از کسب دو مدال نقره […]

به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، روز نخست مسابقات وزنه‌برداری چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی امروز (سه‌شنبه) با رقابت دسته ۵۹ کیلوگرم پیگیری شد و طی آن محسن بختیار به مدال نقره و سیدیوسف یوسفی به مدال برنز دست پیدا کردند.

حسین توکلی سرمربی تیم ملی پاراوزنه‌برداری ایران پس از کسب دو مدال نقره و برنز توسط شاگردانش اظهار داشت: برای روز اول راضی کننده بود که توانستیم به دو مدال دست پیدا کنیم. البته می‌توانست شرایط بهتر باشد، اما مشکلاتی وجود داشت که اجازه موفقیت بیشتر را نداد.

وی با اشاره به مصدومیتی که برای بختیار و یوسفی به وجود آمده بود افزود: اگر بختیار مصدوم نبود قطعا می‌توانست با عبور از وزنه بردار چینی مدال طلا را از آن خود کند، اما متاسفانه مصدومیتی که از مدت‌ها قبل سراغش آمده بود اجازه نداد در این بازی‌ها طلا بگیرد.

سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری ایران ادامه داد: یوسفی هم هر چند در تمرینات وزنه‌های خوبی زده بود، اما به دلیل مصدومیت کهنه‌ای که با آن دست به گریبان بود نتوانست در بازی‌های پاراآسیایی به مدال خوش رنگ تری دست پیدا کند.

توکلی در مورد برنامه‌های تیم ملی پاراوزنه‌برداری پس از بازی‌های آسیایی خاطرنشان کرد: تمام توانمان را خواهیم گذاشت که برای حضور در بازی‌های پارالمپیک آماده شویم. اطمینان دارم که وزنه‌برداران ایران در پارالمپیک خواهند درخشید که یکی از آن‌ها محسن بختیار است که شانس اول مدال طلا خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟