به گزارش زیرنویس از کرمانشاه، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: پس از ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی و شکایت تعدادی از زرگران کرمانشاه مبنی بر اینکه مورد کلاهبرداری قرار گرفته و شخصی به آن ها سکه های تقلبی فروخته است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: کاراگاهان اداره مبارزه […]

به گزارش زیرنویس از کرمانشاه، سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: پس از ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی و شکایت تعدادی از زرگران کرمانشاه مبنی بر اینکه مورد کلاهبرداری قرار گرفته و شخصی به آن ها سکه های تقلبی فروخته است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده خود موفق به شناسایی عامل فروش سکه های تقلبی شده و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

سردار حاجیان ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب کلاهبرداری ۱۲ میلیارد ریالی از ۲۷ نفر به واسطه فروش سکه های تقلبی اعتراف و عنوان کرد که خودش سکه ها را از شخصی که ساکن یکی از استان های شمال غربی است، خریداری کرده است.

رئیس پلیس استان کرمانشاه افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی در ادامه موفق به شناسایی آن فرد شده و در عملیاتی وی را دستگیر و پس از انتقال به کرمانشاه او نیز به جرم خود اعتراف کرد.

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی متهمان دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

منبع خبر: رکنـا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟