هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا امشب (پنجشنبه) با برگزاری ۸ دیدار همزمان از ساعت ۲۰:۱۵ به وقت تهران در گروه‌های مختلف آغاز شد که در یکی از مهمترین بازی‌ها در گروه B، تیم فوتبال مارسی با نتیجه ۳ بر یک میهمان خود آاِک آتن یونان را شکست داد. در این بازی که احسان حاج صفی، […]

هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا امشب (پنجشنبه) با برگزاری ۸ دیدار همزمان از ساعت ۲۰:۱۵ به وقت تهران در گروه‌های مختلف آغاز شد که در یکی از مهمترین بازی‌ها در گروه B، تیم فوتبال مارسی با نتیجه ۳ بر یک میهمان خود آاِک آتن یونان را شکست داد. در این بازی که احسان حاج صفی، مدافع ایرانی نماینده یونان در دقیقه ۴۴ مصدوم شد و جای خود را به هموطنش میلاد محمدی داد، اولیویرا ۲۷، امینه حارث ۶۰ (پنالتی) و جردن فرتو ۶۹ (پنالتی) برای مارسی گلزنی کردند و تنها گل آاک آتن را هم اوربلین پیندا در دقیقه ۵۳ زد؛ ضمن اینکه استانکویچ، بازیکن تیم میهمان در دقیقه ۵۷ با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

با این نتیجه مارسی ۵ امتیازی شد و صدر جدول را از آاک آتن ۴ امتیازی گرفت تا این تیم به رده دوم سقوط کند. دو تیم دیگر این گروه، آژاکس و برایتون از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف یکدیگر رفته‌اند.

منبع: خبـر ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟