تعلیق پروانه طبابت یک پزشک به دلیل رفتار هنجارشکنانه
تعلیق پروانه طبابت یک پزشک به دلیل رفتار هنجارشکنانه

ایرنا نوشت: فرهاد غلامی روز پنجشنبه افزود: صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش های والای انقلاب و پایبندی به اصول جمهوری اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدا، همواره در تمام امور توسط جامعه متعهد پزشکی و درمانی به عنوان یک اصل مورد توجه قرار دارد. وی اشاره به هنجارشکنی در جلسه نظام پزشکی […]

ایرنا نوشت: فرهاد غلامی روز پنجشنبه افزود: صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش های والای انقلاب و پایبندی به اصول جمهوری اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدا، همواره در تمام امور توسط جامعه متعهد پزشکی و درمانی به عنوان یک اصل مورد توجه قرار دارد.

وی اشاره به هنجارشکنی در جلسه نظام پزشکی آمل گفت: اکثریت جامعه پزشکی و کادر بهداشت و درمان انسان های مقید و متعهدی هستند و تعداد کمی در بین آنان وجود دارند که هنجارشکنی داشته اند و با وجود آنکه برنامه مذکور توسط یک تشکل صنفی بوده، ضمن پوزش از این اتفاق ضمن تشکر از دغدغه انقلابی و دلسوزی مردم شریف استان به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی مازندران برخورد با متخلفان و قانون شکنان را مورد پیگیری قرار داده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن محکوم کردن این قانون شکنی و تاکید بر رعایت شئونات اسلامی در تمام اجتماعات مرتبط با جامعه پزشکی گفت: مدیران و کارکنان مرتبط که در جلسه حضور داشتند جهت هر گونه اقدام قانونی لازم به هیات تخلفات انتظامی و هیات تخلفات اداری معرفی شده اند که نتیجه بررسی و رسیدگی به این موضوع متعاقبا به اطلاع مردم شریفمان رسانده خواهد شد.

غلامی با بیان اینکه، تشکل های صنفی باید دقت بیشتری داشته باشند تا اندک افراد قانون شکن، شان وجودی آن تشکل ها را با رفتارهایشان زیر سوال نبرند، افزود : تعلیق پروانه طبابت پزشک متخلف و قانون شکن، در دستور کار سازمان نظام پزشکی قرار گرفته است.

آیین تجلیل از پزشکان نمونه شهرستان آمل با اقدام هنجارشکنانه یکی از پزشکان حاضر در این مراسم با حاشیه هایی همراه شد.

‌در مراسم تجلیل از پزشکان نمونه آمل که به مناسبت “روز پزشک” در یکی از تالارهای پذیرایی این شهرستان و با حضور جمعی از مدیران محلی مربوطه برگزار شد، یکی از پزشکان حین دریافت لوح تقدیر اقدام به انجام رفتار ناپسند و دور از شئونات اسلامی کرد.

منبع: اطلاعات انلاین

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟