به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، «احسان اصولی» عضو هیات رییسه فدراسیون گفت: اگر کمی انسانیت در وجود هر کسی باشد نمی‌تواند این جنایات و رفتار غاصبانه رژیم کودک کش صهیونیستی را ببیند این رفتار دل هر انسان آزادیخواه در جهان را بدرد می‌آورد. این روز‌ها اتفاقاتی در حال وقوع است و جنایات […]

اصولی: جنایات رژیم کودک کش صهیونستی دل هر فرد آزادیخواه را به درد می‌آورد
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، «احسان اصولی» عضو هیات رییسه فدراسیون گفت: اگر کمی انسانیت در وجود هر کسی باشد نمی‌تواند این جنایات و رفتار غاصبانه رژیم کودک کش صهیونیستی را ببیند این رفتار دل هر انسان آزادیخواه در جهان را بدرد می‌آورد. این روز‌ها اتفاقاتی در حال وقوع است و جنایات در سرزمین‌های اشغالی بیش از حد تصور و تحمل انسان به ما هو انسان است، اما آنچه که براساس وعده الهی محقق خواهد شد این است که این ظلم پایدار نخواهد بود و ظالمان، غاصب آدم کش صهیونیست و حامیان و پدیدآورندگان این رژیم منحوس به اذن و عنایت خداوند نابود خواهند شد و این ظلم دامنگیر آنان خواهد بود.  

عضو هیات ریسه فدراسیون و رییس هیات فوتبال مشهد گفت: فوتسال در کشور ما یک رشته ورزشی خاصی است که وضعیت و شرایط منحصر بفردی را در ایران داراست. در ایران برخی رشته‌ها در کسب عناوین و مدال‌ها و جایگاه‌های قهرمانی بین‌المللی حرف زیادی برای گفتن دارند و برخی رشته‌ها در جذب و جلب پرشمار هوادار و طرفدار بسیار حائز اهمیت هستند، اما فوتسال رشته ایی است که تلفیقی از هر دو مورد را دارد و این باعث بوجود آمدن شرایط منحصر بفردی در فوتسال ایران شده است.

وی افزود: ترکیب طرفداران انبوه و جایگاه ممتازجهانی رشته فوتسال یک مزیت بزرگ در ورزش کشور است و برای بازیکنان نیز از جذابیت بسیاری برخوردار است، اینکه در سطح کشور حدود ۱۶ میلیون نفر فوتسال بازی می‌کنند دال بر این ادعاست.

عضو هئیت رییسه فدراسیون گفت: تیم ملی فوتسال ما در سطوح مختلف بین المللی حضور پیدا می‌کند و نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است، در مسابقات کافا نیز با تیم زیر ۲۳ سال شرکت کرد و قهرمان شد و در تورنمنت ۶ جانبه برزیل عملکرد بسیار خوبی داشت.

اصولی ادامه داد:حضور مجموعه با نشاط، پرقدرت و با انگیزه بسیج که خود مهمترین و تاثیرگذارترین تشکیلات مردمی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است در کنار فوتسال برکات زیادی را به همراه خواهد داشت. هیات فوتبال خراسان رضوی نیز خوشحال است که در کنار سپاه امام رضا (ع) در این مسابقات نقش دارد و حضور در تمام دستگاه‌ها در اینگونه فرآیند‌ها استقبال می‌کنیم.  

وی گفت:خراسان رضوی در فوتسال شرایط مطلوبی دارد و ستارگان بسیاری را تقدیم تیم ملی کشور کرده است از جمله حسین طیبی، شاه ماهی فوتسال آسیا و امیدوارم از دل این مسابقات حسین طیبی‌ها به فوتسال کشور معرفی شوند و کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در این خصوص آماده همه گونه همکاری می‌باشد.  

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟