به گزارش زیرنویس، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در یادواره بزرگداشت شهید امنیت آرمان علی‌وردی که عصر امروز (پنجشنبه) در حسینیه حضرت زهرا (س) برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به عملیات طوفان الاقصی گفت: عملیات مجاهدان فلسطینی عظمت و ابهت اسلام را به رخ جهان کشید و نقطه عطفی در تحقق […]

به گزارش زیرنویس، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در یادواره بزرگداشت شهید امنیت آرمان علی‌وردی که عصر امروز (پنجشنبه) در حسینیه حضرت زهرا (س) برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به عملیات طوفان الاقصی گفت: عملیات مجاهدان فلسطینی عظمت و ابهت اسلام را به رخ جهان کشید و نقطه عطفی در تحقق نظم نوین جهانی شد که رهبر معظم انقلاب بارها از آن یاد کرده‌اند.

وی افزود: این عملیات حماسه بزرگی بود که بیانگر مظلومیت بی انتهای ملتی است که ۷۵ سال اسارت و شکنجه و تحریم و ۱۷ سال محاصره اقتصادی را تحمل کرده است.

سردار نقدی با بیان اینکه سردمداران رژیم صهیونیستی حتی از فرعون نیز وحشی‌تر و جنایت‌کارتر هستند، خاطرنشان کرد: قرآن در توصیف جنایات فرعون می‌فرماید “فرعون پسران و مردان بنی اسرائیل را می‌کشت و زنان آنان را زنده نگه می‌داشت” اما رژیم صهیونیستی به تمام جهانیان نشان داده که به زن و کودک و دختر بچه و پیرزن هم رحم نمی‌کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه وضعیت حاکم در فلسطین را از یک طرف اوج مظلومیت ساکنان نوار غزه و از سوی دیگر اوج اقتدار و عظمت آنها برشمرد و گفت: این ویژگی مشابه خصوصیتی است که در شهادت عزیز ما، آرمان علی وردی وجود داشت. مسلماً هر انسانی که ذره‌ای انسانیت در اوست با مشاهده صحنه به شهادت رساندن آرمان عزیز قلبش به درد می‌آید و بدون شک این حادثه داغ بسیار بزرگی است اما از سوی دیگر این حادثه عظمت اقتدار و قدرت شهید علی‌وردی را به رخ کشید.

وی افزود: جوانی که از وقتی خود را شناخته و فرصت برای حضور در جامعه داشته خدمتگذار مردم بوده و در سیل و زلزله هر جای کشور که نیاز به کمک به مردم وجود داشته، سختی‌ها را به جان خریده تا آرامش را به مردم بازگرداند. در کرونا در میدان بهداشت و درمان حضور داشت و خودش چندین بار مبتلا به کرونا شد ولی باز هم دست از حضور و فعالیت مردمی دست برنداشت. بدون شک بشهادت رساندن چنین جوان خدمتگذار و متواضع و اهل تربیت خردسالان و زمان گذاری برای اخلاق و معنویت و صفای جامعه خیلی درآور و مصیبت است اما طرف دیگر عظمت، شهامت و عمق ایمان او را هم باید دید. او می‌توانست با تمکین از خواسته‌های کسانی که قصد جان او را کرده بودند جان خود را نجات دهد و قرآن هم می‌گوید که شرعا مجاز بود که این کار را انجام دهد اما او ترجیح داد مقدسات و اعتقادات خود را حفظ کند.

سردار نقدی گفت: خداوند چقدر در وعده‌اش صادق است که پاسخ این استقامت و ایستادگی را چه زیبا می‌دهد که در سالگرد شهادت مظلومانه این شهید و سایر شهدای فتنه سال گذشته دشمنان را رسوا و ناامید کرد. آنهایی که دوباره ستاد تشکیل داده بودند و با فرماندهی آمریکا و رژیم صهیونیستی همه امکانات را پای کار آورده بودند تا صحنه‌های سال گذشته را تکرار کنند. همان‌هایی که شعار زن زندگی و آزادی می‌دادند فکر می‌کردند دوباره این فتنه را در کشور تکرار کنند. آنها آرمان ما را زیر لگد قرار دادند و خداوند نیز تمام آرمان آنها را زیر لگد رزمندگان اسلام گذاشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه تصریح کرد: آنها برنامه ریزی کرده بودند تا در سالگرد خباثت‌ها و توطئه‌ها، خباثت دیگری را تکرار کنند ولی خداوند جزای آنها را داد و همه موجودیت‌شان را زیر لگد رزمندگان اسلام گذاشت و امروز همه سراسیمه آمدند تا زیر جسد صهیونیست‌ها را بگیرند اما نخواهند توانست. حجت ما همین خون‌های مظلومان است.

وی افزود: قطعاً خداوندی که پاداش ایستادگی مردم ایران را که پای کار ولایت ایستادند و با وجود همه سختی‌هایی که در امر معاش داشتند ذره‌ای از ولایت عقب نشینی نکردند به آنها داد، خواهید دید که یک پیروزی بزرگ جهانی را نیز نصیب مردم مظلوم فلسطین می‌کند.

سردار نقدی با بیان اینکه جنایات امروز رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین و سکوت مجامع جهانی در برابر این جنایات، مظلومیتی است که اتمام حجتی با بشریت است، تاکید کرد: این خون‌ها ملت‌ها را بیدار کرده و بیدارتر خواهد کرد و استکبار را به سرنوشت شومی که در انتظار اوست نزدیکتر می‌کند.

منبع: مـهر

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟