بعد از اینکه باشگاه استقلال به دنبال کاهش قرارداد برخی از بازیکنانش قرارداد گوستاوو را ثبت کرد باشگاه پرسپولیس از تیم رقیب به دلیل برخی تخلفات در ثبت قرارداد بازیکنان شکایت کرد. یک منبع موثق در باشگاه استقلال در این باره به خبرنگار ما خبر داد با وجود شکایت باشگاه پرسپولیس خطری باشگاه استقلال را […]

بعد از اینکه باشگاه استقلال به دنبال کاهش قرارداد برخی از بازیکنانش قرارداد گوستاوو را ثبت کرد باشگاه پرسپولیس از تیم رقیب به دلیل برخی تخلفات در ثبت قرارداد بازیکنان شکایت کرد.

یک منبع موثق در باشگاه استقلال در این باره به خبرنگار ما خبر داد با وجود شکایت باشگاه پرسپولیس خطری باشگاه استقلال را تهدید نمی کند، به این خاطر که باشگاه استقلال رقم قرارداد واقعی را به سازمان لیگ ارایه داده است و از سویی مالیات هیچ یک از بازیکنان را برعهده نگرفته است و در نهایت هم قرارداد گوستاوو را در شرایطی به ثبت رساند که بازیکنان راضی به کاهش قراردادها خود شده اند.

نکته جالب اینکه باشگاه استقلال در تلاش است چند بازیکن دیگر هم را راضی به کاهش قراردادهای خود کند به این خاطر که هنوز قرارداد سعید مهری و امید حامدی فر را اصلاح نکرده است و تلاش می کند قرارداد مهدی هاشمی نسب و یوسو سسما مربی بدنساز را هم ثبت کند. جالب اینکه باشگاه استقلال هیچ واکنشی به شکایت باشگاه پرسپولیس نداشته است و دوست ندارد تنش با باشگاه رقیب به آرامش تیم ضربه بزند و گویی مطمئن است این شکایت ره به جایی نخواهد برد.

پیش از این کمیته انضباطی ۴ امتیاز از تیم سپاهان و ۱ امتیاز از تیم پرسپولیس کسر کرده بود.

منبع: خبـر ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟