بازی‌های پاراآسیایی| رضایی: والیبال نشسته نماد کار تیمی است
بازی‌های پاراآسیایی| رضایی: والیبال نشسته نماد کار تیمی است

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از چین، هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران ، پس از برتری مقابل قزاقستان و قهرمانی تیمش در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو اظهار داشت: قزاقستان یکی از تیم‌های راه یافته به پارالمپیک است و با آنالیز و شناخت کامل از این حریف ، بازی خود را انجام دادیم. […]

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از چین، هادی رضایی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران ، پس از برتری مقابل قزاقستان و قهرمانی تیمش در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو اظهار داشت: قزاقستان یکی از تیم‌های راه یافته به پارالمپیک است و با آنالیز و شناخت کامل از این حریف ، بازی خود را انجام دادیم. ما نمی‌خواستیم بازی گره بخورد ، به همین دلیل محکم‌تر بازی کردیم تا پیروز شویم. هر مسابقه‌ای چالش خاص خودش را دارد و وظیفه هر مربی است که جلوی این چالش را بگیرد.

وی در واکنش به برتری ۳ بر صفر مقابل همه حریفان در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو و اینکه تیم ملی با ترکیب کامل نیز در این رویداد شرکت نکرد، گفت: تا زمانی که جایزه مان نصف باشد، همه را با همین نتیجه شکست می‌دهیم. وقتی که جایزه کامل شد، ۳ بر یک و و ۳ بر ۲ می‌بریم. آیا خوب این که اینگونه بگوییم؟

رضایی در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار به کامل شدن جایزه اعضای تیم ملی والیبال نشسته دارد؟ گفت: تنها تیمی که در پارالمپیک و المپیک مقام گرفته و نماد کار تیمی است، والیبال نشسته است. اگر شما تیمی از ایران را می‌شناسید که در این چهل سال اخیر در المپیک و پارالمپیک مقام کسب کرده ، به من هم بگویید. باید مزد و پاداش این بچه‌ها را بهتر از این داد که نماد کار تیمی هستند.

پایان پیام/

منبع: فارس

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟