اگر ایران وارد جنگ غزه شود چیزی از اسرائیل باقی نمی‌ماند
اگر ایران وارد جنگ غزه شود چیزی از اسرائیل باقی نمی‌ماند

نماینده مجلس یازدهم در پاسخ به این پرسش که مقامات پنتاگون و جوبایدن، رئیس جمهور آمریکا ایران را عامل حمله به پایگاه های آمریکایی معرفی کرده اند، گفت: «آمریکا به دلیل اینکه نتوانسته در غزه کاری از پیش ببرد، خواسته است غلط زیادی کند و ایران را تهدید کند. آمریکا نمی تواند حمایت نظامی خود […]

نماینده مجلس یازدهم در پاسخ به این پرسش که مقامات پنتاگون و جوبایدن، رئیس جمهور آمریکا ایران را عامل حمله به پایگاه های آمریکایی معرفی کرده اند، گفت: «آمریکا به دلیل اینکه نتوانسته در غزه کاری از پیش ببرد، خواسته است غلط زیادی کند و ایران را تهدید کند. آمریکا نمی تواند حمایت نظامی خود را در غزه مخفی کند با وجود حضور نیروهای آمریکایی آنها در غزه هم هیچ توفیقی به دست نیاورده اند. ایران به صورت مستقیم وارد جنگ نشده اما اگر درصورتی که اگر ایران وارد شود، دیگر چیزی برای اسرائیل باقی نمی‌ماند»

وی خاطر نشان کرد: « آمریکا برای رد گم کنی و ترساندن مردم بلوف‌ حمله نظامی می‌زند درصورتی که مردم آنقدر اگاه هستند که آن را تشخیص می‌دهند.»

سردار کوثری درباره پاسخ جبهه مقاومت به اسرائیل عنوان کرد: «اسرائیل و آمریکا خیال می‌کنند که هرچه غزه را بمباران کنند، به هدف خود می‌رسند درصورتی که این بزرگ‌ترین خطایشان است. اگر در سوریه و جنوب لبنان پایشان را فراتر بگذارند، حزب‌الله آنچنان توانمند است که آنها می‌دانند اگر سید حسن نصرالله وارد این معرکه شود، رژیم اشغالگر تحت فشار قرار می‌گیرد. اسرائیل باید نگران حضور جدی حزب الله در جنگ باشد. چنین است که اسرائیل می‌خواهد همسایه‌ها را به شکلی همراه خود کند ولی اگر جبهه مقاومت برای نابودی رژیم صهیونیستی تصمیم گیرد، در عمل خیلی سریع می‌تواند نشان دهد.»

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پاسخ به اینکه آیا ارتش و دولت سوریه که ضعیف هستند، می‌توانند پاسخ بمباران‌ها را بدهند، گفت: «اصلا چنین نیست. آن‌ها سیاست‌هایی دارند که به موقع پاسخ می‌دهند.»

وی درخصوص اینکه اگر اسرائیل اقدام به عملیات زمینی کند و به صورت نظامی وارد غزه شود، بهترین پاسخ نیروی مقاومت چیست، گفت: «خود آمریکای خبیث جلوی ارتش اسرائیل را گرفته و از این به بعد هم می‌گیرد. چراکه می‌دانند اگر حرکتی انجام دهند ضرباتی به آن‌ها وارد می‌شود که تلفات زیادی دارند. به دلیل اینکه نیروهایشان در ساختمان‌های خراب نمی‌توانند مانوری دهند. از این رو دست رزمندگان حماس باز می‌شود و به راحتی تلفات سنگینی بر دست آن‌ها می‌گذارند. از سوی دیگر هم اگر این کار انجام شود قطعا حرکاتی از طرف شمال فلسطین اشغالی یعنی جنوب لبنان، منطقه کرانه باختری و عزیزان دیگری که در جبهه مقاومت هستند، به رژیم اشغالگر وارد می‌شود.»

کوثری در پاسخ به اینکه اگر جبهه جنگ بزرگتر شود و دیگر کشورهای منطقه مانند لبنان، یمن،سوریه و عراق درگیر شوند پاسخ ایران چیست، گفت: «ما مرد عمل هستیم نه حرف. قطعا چون ضرب شست ما را چشیده‌اند جبهه را گسترش نمی‌دهند. ایران در عمل پاسخ آمریکا را می‌دهد»

منبع: اطلاعات انلاین

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟