به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، «زهرا نعمتی» ملی پوش پاراتیر و کمان ایران که توانست مدال طلای بخش ریکرو پاراتیر و کمان چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی را از آن خود کند اظهار کرد: هر چقدر که به سمت جلوتر می‌رویم ناچارم استرس بیشتری را تحمل کنم چرا که انتظارات از من بالا رفته […]

زهرا نعمتی: خانواده‌ام گفتند تیراندازی حرفه‌ای را کنار بگذار +فیلم
به گزارش گروه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، «زهرا نعمتی» ملی پوش پاراتیر و کمان ایران که توانست مدال طلای بخش ریکرو پاراتیر و کمان چهارمین دوره بازی‌های پاراآسیایی را از آن خود کند اظهار کرد: هر چقدر که به سمت جلوتر می‌رویم ناچارم استرس بیشتری را تحمل کنم چرا که انتظارات از من بالا رفته است.

نعمتی ادامه داد: هر چه تعداد مدال هایم بیشتر می شود بار آنها روی دوش من سنگین تر می شود. باید از خانواده ام عذرخواهی کنم چرا که در آخرین بازیهایی که شرکت کردم آنها شکایت داشتند و عنوان کردند که تیراندازی حرفه ای را کنار بگذارم تا استرس زیادی به آنها وارد نشود.

ملی پوش پاراتیر و کمان ادامه با اشاره به اینکه خوشحالم که یک بار دیگر قهرمانی را تجربه کردم، گفت: هر بار که قهرمان می شوم احساس خیلی خوبی دارم از این که می توانم نام ایران را مطرح کنم. امیدوارم بتوانم در رویدادهای آینده هم مردم ایران را خوشحال کنم.

انتهای پیام/

منبع: ایسـنا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟