آرمان رمضانی مهاجم ۱۸۸ سانتی‌متری تیم استقلال در هفتمین بازی خود برای این تیم در فصل جاری باز هم گلزنی را پس از مدتها تجربه کرد. این بازیکن در دقیقه ۳۷ بازی روی پاس سعید مهری موفق به گلزنی شد. آرمان رمضانی پیش از این و در لیگ برتر بیست و یکم در دیدار مقابل […]

آرمان رمضانی مهاجم ۱۸۸ سانتی‌متری تیم استقلال در هفتمین بازی خود برای این تیم در فصل جاری باز هم گلزنی را پس از مدتها تجربه کرد.

این بازیکن در دقیقه ۳۷ بازی روی پاس سعید مهری موفق به گلزنی شد. آرمان رمضانی پیش از این و در لیگ برتر بیست و یکم در دیدار مقابل شهر خودرو، در دیداری که استقلال برای کسب عنوان قهرمانی زود هنگام، نیاز به سه امتیاز بازی مقابل این تیم داشت تک گل پیروزی تیم فرهاد مجیدی را به ثمر رساند.

آرمان رمضانی پس از آن گل در طول فصل گذشته هرگز موفق به گلزنی نشده بود.

دیدار استقلال و شهر خودرو در چهارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر بیست و یکم و در تاریخ دوشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ یعنی یک سال و پنج ماه و ۱۸ روز پیش به ثمر رسیده بود.

این مهاجم فصل گذشته چندان مورد توجه ریکاردو ساپینتو نبود و مجموعاً در ۱۵ بازی به مدت ۱۷۰ دقیقه در ترکیب استقلال به میدان رفت تا میانگین ۱۱.۳ دقیقه بازی در این ۱۵ دیدار در چهارچوب لیگ برتر را از آن خود کرده باشد.

فریاد های رمضانی پس از گل به نوعی بغض یک سال و نیمه او بود که شاید به خاطر نیمکت نشینی هایش در دوران ساپینتو بود.

منبع: خبـر ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟