۳ امتیاز آبی‌ها از دیدار جنجالی؛ یک ضربه سر استقلال را به صدر جدول برد
۳ امتیاز آبی‌ها از دیدار جنجالی؛ یک ضربه سر استقلال را به صدر جدول برد

به گزارش «اطلاعات آنلاین»، تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت ۱۸ امروز و در ورزشگاه آزادی در دیداری از هفته هشتم لیگ برتر برابر آلومینیوم اراک قرار گرفت و به پیروزی یک بر صفر رسید. استقلال در این دیدار با تغییر سیستم به میدان رفت و دفاع سه نفره تاکتیک نکونام برای غلبه بر تیم […]

۳ امتیاز آبی‌ها از دیدار جنجالی؛ یک ضربه سر استقلال را به صدر جدول برد

به گزارش «اطلاعات آنلاین»، تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت ۱۸ امروز و در ورزشگاه آزادی در دیداری از هفته هشتم لیگ برتر برابر آلومینیوم اراک قرار گرفت و به پیروزی یک بر صفر رسید.

استقلال در این دیدار با تغییر سیستم به میدان رفت و دفاع سه نفره تاکتیک نکونام برای غلبه بر تیم اراکی بود. آن‌ها با استفاده از خط هافبک پرتعداد خیلی زود نبض بازی و میانه میدان را در دست گرفتند و در دقیقه ۳۶ نیمه نخست با ضربه سر آرمان رمضانی تک مهاجم خود به گل برتری رسیدند.

در نیمه دوم باز هم استقلال تیم برتر میدان بود و برای زدن گل‌های بیشتر فرصت‌هایی را داشت و در مقابل آلومینیوم خلق موقعیت نداشت.

در اواخر این بازی نفرات دو تیم با یکدیگر درگیری شدیدی را داشتند و چند دقیقه بعد با اخراج محمدحسین مرادمند از استقلال، این تیم ده نفره شد.

پس از این اتفاق، آلومینیوم جلو کشید و در حالیکه داور ۱۰ دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود بازی در آخرین دقایق پر جنب و جوش ادامه پیدا کرد.

در دقیقه ۸+۹۰ دیرک عمودی استقلال به لرزه درآمد و آبی‌ها خوش شانس بودند که برد را با مساوی عوض نکردند.

استقلال با این پیروزی ۱۸ امتیازی شد و بالاتر از پرسپولیس در صدر جدول ایستاد.

نکته مهم این بازی رونمایی نکونام از گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی استقلال بود.

 

منبع: اطلاعات انلاین

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟