یک پنالتی استقلال مقابل آلومینیوم سوخت؟
یک پنالتی استقلال مقابل آلومینیوم سوخت؟

حیدر سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی زیرنویس، درمورد قضاوت سید رضا مهدوی در بازی استقلال و آلومینیوم اراک، اظهار داشت: در دقیقه ۶ مهدوی باید یک پنالتی به سود استقلال اعلام می‌کرد زیرا هرچند مدافع آلومینیوم تعمدی نداشت اما با بی‌احتیاطی به پشت پای مهرداد محمدی ضربه زد و باعث از دست […]

حیدر سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی زیرنویس، درمورد قضاوت سید رضا مهدوی در بازی استقلال و آلومینیوم اراک، اظهار داشت: در دقیقه ۶ مهدوی باید یک پنالتی به سود استقلال اعلام می‌کرد زیرا هرچند مدافع آلومینیوم تعمدی نداشت اما با بی‌احتیاطی به پشت پای مهرداد محمدی ضربه زد و باعث از دست رفتن تعادل او شد. 

وی افزود: در دقیقه ۱۰ روزبه چشمی خطایی روی مرتضی تبریزی انجام داد که مانع حمله موثر تیم آلومینیوم شد اما چنین کاری نکرد . در نیمه دوم هم آرمین سهرابیان به عمد توپ را با دست گرفت و بازهم مانع حمله حریف شد که داور به او هم کارت زرد نشان داد اما ندادن این کارت‌ها یک جا باعث طغیان بازیکنان می‌شود زیرا می‌بینند داور سفت و سخت برخورد نمی‌کند.

کارشناس داوری تاکید کرد: درگیری نیمه دوم تنها نکته مثبت قضاوت مهدوی بود. او در آن صحنه خودش را کنار کشید و کاملا این درگیری را آنالیز و نگاه کرد. چهار کارت زردی هم که نشان داد، صحیح بود.

سلیمانی درمورد اخراج مرادمند، گفت: او در آن صحنه با آرنج خودش در صحنه اول به مرتضی تبریزی ضربه زد که کارت زرد اولش درست بو.د. اخطار دوم را هم به درستی گرفت .

پایان پیام/

منبع: فارس

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟