استقلال برای اینکه بتواند مجوز مهاجم آرژانتینی مد نظر جواد نکونام را بگیرد، دردسر بزرگی متحمل شد چون به خاطر قاعده سقف بودجه نمی‌توانست برای بلانکو کارت بازی بگیرد و قرار شد از میزان دریافتی بازیکنان این تیم کاسته شود تا ارقام پرداختی به زیر سقف مورد نظر بیاید. در همین رابطه چراغ اول را […]

استقلال برای اینکه بتواند مجوز مهاجم آرژانتینی مد نظر جواد نکونام را بگیرد، دردسر بزرگی متحمل شد چون به خاطر قاعده سقف بودجه نمی‌توانست برای بلانکو کارت بازی بگیرد و قرار شد از میزان دریافتی بازیکنان این تیم کاسته شود تا ارقام پرداختی به زیر سقف مورد نظر بیاید. در همین رابطه چراغ اول را خود نکونام روشن کرد و قسمتی از قراردادش را کاهش داد. سایر بازیکنان هم این کار را انجام دادند اما چهارشنبه شب خبر آمد که با وجود همه اقدامات صورت گرفته باز هم دو میلیارد تومان بیشتر از سقف بودجه است و باید این مبلغ هم از قرارداد نفرات کم شود در غیر این صورت قرارداد بازیکن آرژانتینی ثبت نخواهد شد.

تماس شبانه کاپیتان

مسئولان باشگاه استقلال این مسئله را متوجه شدند و علاوه بر جواد نکونام، آن را با سید حسین حسینی هم در میان گذاشتند. کاپیتان استقلال به مدیران باشگاه اعلام کرد قضیه را به صورت جدی دنبال می‌کند و تا آخر شب داستان را جمع و جور خواهد کرد.  

مجوز شبانه مقابل درب خانه

حسینی حدوداً یک ساعت پس از وعده‌ای که داده بود، با گروهی از مدیران باشگاه استقلال تماس گرفت و به آنها گفت سریع خودشان را به مقابل منزل آرمین سهرابیان برسانند و مدارک قانونی لازم جهت کسر قرارداد را نیز همه را به طور کامل همراه خودشان ببرند. این مدافع که تابستان امسال دوباره به جمع آبی پوشان برگشت و در تورنمنت کافا هم بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان بود، به احترام تماس حسین حسینی حاضر شد ۲ میلیارد تومان از مبلغ قرارداد این فصل خود را بکاهد تا مشکل بلانکو حل شود. استقلالی‌ها شبانه به منزل او رفتند و مدارک را در اختیارش گذاشتند تا آنها را امضا کند.

کمک ۳ میلیاردی

در واقع آرمین سهرابیان این فصل ۳ میلیارد تومان به استقلال کمک کرده است. او جدا از ۲ میلیاردی که چهارشنبه شب امضا کرد، در ابتدای فصل هم به صورت داوطلبانه حاضر شد یک میلیارد تومان از پولش را ببخشد و به مدیران باشگاه گفت آن مبلغ را صرف کمک به تجهیز آکادمی استقلال بکنند. کاری که کمتر کسی حاضر می‌شود در این زمانه انجام بدهد.

منبع: خبـر ورزشی

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟