وکیل متهم میلاد حاتمی، در واکنش به اعلام حکم قطعی متهم، توضیحاتی داد. رسول کوهپایه زاده گفت: تا زمانی که رأی قطعی برای متهم صادر نشده، حق اطلاع رسانی وجود ندارد و این اقدام، مصداق افترا است. وی افزود: فارغ از صحت و سقم خبر، این نوع اطلاع رسانی بحث کیفری دارد و تا زمانی […]

وکیل متهم میلاد حاتمی، در واکنش به اعلام حکم قطعی متهم، توضیحاتی داد.

رسول کوهپایه زاده گفت: تا زمانی که رأی قطعی برای متهم صادر نشده، حق اطلاع رسانی وجود ندارد و این اقدام، مصداق افترا است.

وی افزود: فارغ از صحت و سقم خبر، این نوع اطلاع رسانی بحث کیفری دارد و تا زمانی که رأی قطعی نشده است، محق اطلاع رسانی نیستیم.

توضیحات درباره خبر حکم اعدام «میلاد حاتمی»

کوهپایه زاده گفت: وکیل دادگستری بایستی از این قبیل رفتارها آگاه باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حکم قطعی متهم میلاد حاتمی ابلاغ شده است یا خیر، افزود: خیر، ابلاغ نشده است.

بر اساس کیفرخواست صادره اتهامات میلاد حاتم آبادی فراهانی معروف به میلاد حاتمی، افساد فی‌الارض از طریق اشاعه فساد به صورت گسترده، اخلال در نظام پولی و ارزی از طریق خروج مبالغی از سیستم پولی کشور به مراکز قمار و تبدیل آن به ارز به خارج از کشور، دایر کردن مرکز قمار، تشویق به فساد با توجه به اقدامات مخرب در فضای مجازی و گسترش بی‌بند و باری، اقدامات ضد اخلاقی و ضد انسانی است.

میلاد حاتمی که از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی در خارج از کشور بود، پس از صدور اعلان قرمز اینترپل، در اسفند ۱۳۹۹ و در کشور ترکیه شناسایی، بازداشت و به ایران مسترد شد.

این پرونده، یک متهم دیگر به نام محمدرضا زاهدی دارد.

مهر

+

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟