بنابر گزارشی در مجله پزشکی نیوانگلند، پزشکان از گوش زنی اهل تایوان عنکبوتی حدود دو تا سه میلی‌متری خارج کردند.    زنی ۶۴ ساله اهل تایوان به درمانگاه گوش و حلق و بینی مراجعه کرد و گفت که چند شب است احساس می‌کند، یک چیزی عجیب در گوشش حرکت می‌کند و صداهای خش‌خش و تق‌تق […]

بنابر گزارشی در مجله پزشکی نیوانگلند، پزشکان از گوش زنی اهل تایوان عنکبوتی حدود دو تا سه میلی‌متری خارج کردند.

 

 زنی ۶۴ ساله اهل تایوان به درمانگاه گوش و حلق و بینی مراجعه کرد و گفت که چند شب است احساس می‌کند، یک چیزی عجیب در گوشش حرکت می‌کند و صداهای خش‌خش و تق‌تق نمی‌گذارد شب‌ها بخوابد.

 

پزشکان کلینیک با معاینه گوش او متوجه شدند، عنکبوتی بسیار کوچک درون گوش این زن جا خوش کرده است. از آنجایی‌که عنکبوت کوچک و حدود دو تا سه میلی‌متری بود، این زن تایوانی احساس دردی نداشت.

 

عکسی از جا خوش کردن عنکبوت در گوش یک زن

 

پزشک معالج این زن تایوانی گفت که تاکنون بارها مجبور شده مورچه و سوسک از گوش بیماران خارج کند، اما این اولین بار است که می‌بیند، عنکبوتی به داخل گوش فردی رفته است.

 

بدتر از همه که این عنکبوت کوچک، درون گوش زن تایوانی پوست‌اندازی هم کرده بود و اسکلت بیرونی خود را همان نزدیکی‌ها دور انداخته بود. فرایند پوست‌اندازی در بسیاری از حشرات هنگام رشد رخ می‌دهد.

 

این پزشک متخصص گوش و حلق و بینی، از مردم خواست اگر علایمی شبیه این زن تایوانی داشتند، باید سریع به درمانگاه مراجعه کنند، چراکه خطر پاره شدن پرده گوش وجود دارد.

خبرآنلاین

+

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟