به گزارش زیرنویس، در حاشیه سفر رئیس ‌جمهور به استان کردستان، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به زندان مرکزی سنندج رفتند و بعداز انجام اقدامات اولیه و لازم، به برکت حضور آیت‌الله رئیسی در کردستان، تعداد ۱۵۰ زندانی […]

به گزارش زیرنویس، در حاشیه سفر رئیس ‌جمهور به استان کردستان، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به زندان مرکزی سنندج رفتند و بعداز انجام اقدامات اولیه و لازم، به برکت حضور آیت‌الله رئیسی در کردستان، تعداد ۱۵۰ زندانی غیرعمد را آزاد کردند.

این مراسم در داخل زندان سنندج و با حضور مدیرانی از ریاست جمهوری و استان کردستان برپا شد.

منصوری در آیین جشن آزادی زندان غیرعمد استان کردستان بیان داشت: بارها پیش آمده است که در سفرهای استانی تعدادی زندانی آزاد گشته‌اند و عموما دغدغه اشتغال بعداز آزادی را دارند.

وی خطاب به مدیرکل سازمان زندان‌های کردستان افزود: بنده ضمانت می‌کنم اگر فرد زندانی بعد از آزادی مشکل بیکاری داشت، تسهیلات مناسب و آسانی به طور ویژه برای او به صورت وام با شرایط مناسب فراهم شود تا زندانی بتواند شغلی آزاد برای خود ایجاد کند.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری نیز به زندانیان حاضر در سالن همایش زندان سنندج گفت: وقتی یک زندانی آزاد می‌شود، فقط یک نفر نیست بلکه خانواده و اقوام او باری از غم بر زمین می‌گذارند.

وی تصریح‌کرد: ۱۵۰ زندانی که به برکت سفر آیت‌الله رئیسی و با عنایت معاون اجرایی رئیس‌جمهور برات آزادی گرفتند، قطعاً قدردان زندگی و خانواده خواهد بود و چه زیباست که از تجربه تلخ زندان، مهارت و آموزش یاد می‌گیرند تا بعداز آزادی از بند، شغل خوبی فراهم کنند.

 

منبع خبر: رکنـا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟