به گزارش زیرنویس، ابوالفضل محبان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: در ساعت ۱۶:۳۴ دقیقه پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۴۰۲، تماس مردمی با مرکز پاسخگویی اضطراری ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان برقرار شد و خبر از غرق شدن یک نوجوان در داخل استخر کشاورزی در روستای رباط قره بیل از توابع شهرستان گرمه داد. […]

به گزارش زیرنویس، ابوالفضل محبان مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: در ساعت ۱۶:۳۴ دقیقه پنجشنبه، ۱۱ آبان ۱۴۰۲، تماس مردمی با مرکز پاسخگویی اضطراری ۱۱۲ جمعیت هلال احمر استان برقرار شد و خبر از غرق شدن یک نوجوان در داخل استخر کشاورزی در روستای رباط قره بیل از توابع شهرستان گرمه داد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله یک تیم از پایگاه رباط قره بیل با آمبولانس به محل حادثه اعزام شد همچنین یک تیم تخصصی متشکل از سه نفر غواص به همراه نماینده هیئت نجات غریق از مرکز استان نیز به محل اعزام شدند.

محبان ادامه داد: با توجه به تاریک شدن هوا تیمی دیگر با تجهیزات نجات با خودروی ست نجات از پایگاه چمن بید نیز به محل اعزام شد تا فرد غرق شده را جستجو نماید.

وی افزود: با توجه به عمق زیاد استخر و تاریکی هوا و پس از جستجوهای متوالی و بی وقفه جسد غریق که یک نوجوان حدودا ۱۳ ساله می باشد توسط تیم جستجو و نجات کشف و تحویل عوامل انتظامی شد.

وی تاکید کرد: امیدواریم شهروندان، حساسیت لازم در خصوص خطرات و پیامد ماهیگیری در مکان‌های ناامن و پرخطر را درک کنند تا در آینده شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

محبان افزود: تلفن ۱۱۲ (ندای امداد) به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت گزارش حوادث احتمالی از سوی مردم است.

 

منبع خبر: رکنـا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟