واکنش فکری به درگیری گل محمدی و نکونام: نباید با بداخلاقی حال مردم را خراب کنیم
واکنش فکری به درگیری گل محمدی و نکونام: نباید با بداخلاقی حال مردم را خراب کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان در نشست خبری بعد از بازی اظهار داشت: شروع خیلی خوبی داشتیم. نیمه اول فشار خیلی زیادی روی دروازه پیکان آوردیم. فکر می‌کردم بازی خیلی سخت‌تری داشته باشیم ولی با توجه به تلاش بچه‌ها احساس کردم […]

به گزارش خبرنگار ورزشی زیرنویس، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان در نشست خبری بعد از بازی اظهار داشت: شروع خیلی خوبی داشتیم. نیمه اول فشار خیلی زیادی روی دروازه پیکان آوردیم. فکر می‌کردم بازی خیلی سخت‌تری داشته باشیم ولی با توجه به تلاش بچه‌ها احساس کردم می‌توانیم هم نیمه اول به گل برسیم و هم نیمه دوم؛ ولی متأسفانه حملاتی که ترتیب دادیم بچه‌ها حس به گل رسیدن را نداشتند. آنها حس می‌کردند اول باید گل بخورند و بعد برای گل زدن اقدام کنند.

وی افزود: نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم ولی از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم. اواخر بازی موقعیت گل داشتیم ولی دروازه‌بان حریف توپ را دفع کرد. شاید فقط خوشحالی ما این باشد که دروازه را بسته نگه داشتیم. ولی فکر می‌کنم بچه‌های ما باید اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند و وقتی بازی را می‌توانند ببرند برای سه امتیاز بازی تلاش کنند. در بازی امروز می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم و سه امتیاز حق‌مان بود. شاید بچه‌های ما به یک امتیاز راضی بودند.

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران خاطرنشان کرد: به تیم حریف و به بچه‌های خودمان تبریک می‌گویم و امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم امتیازهای عقب‌ افتاده را جبران کنیم. 

فکری در خصوص بازی ندادن به بابک مرادی اذعان داشت:  اتفاقاتی قبل از بازی با استقلال در مورد بابک مرادی افتاده بود و او را تنبیه انضباطی کرده بودیم، ولی دوباره به تیم برگشت. الان هم این تصمیم به خاطر بازی با استقلال گرفته نشد و اتفاقاتی نیز قبل از این بازی افتاد که در نهایت تصمیم گرفتیم مرادی را در اختیار باشگاه بگذاریم.

 قبل از بازی در نشست خبری گفتم که بازیکنان باتجربه‌مان در شروع فصل آسیب‌دیدگی داشتند و آمادگی‌شان کامل نبود. رفته رفته آمادگی‌شان بهتر شد و تا زمانی که به‌عنوان بازیکن اصلی به ما کمک کنند از آنها استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما از بازیکنان جوان نیز به‌عنوان جانشین استفاده خواهیم کرد و ما ترسی از استفاده از بازیکنان جوان نداریم. حق ما قرار گرفتن در اینجای جدول نیست و باید با تلاش بیشتر، سر و شکل بهتری در جدول پیدا کنیم.

سرمربی هوادار در خصوص وضعیت تیمش در جدول تاکید کرد: استراتژی ما یک رقمی بودن در جدول است و نباید انتهای جدول باشیم و بخواهیم در نیم‌فصل دوم نتیجه بگیریم. 

از روز اول باید جایگاه‌ خودمان را با یکی دو پله تغییر مشخص کنیم. اینکه به صدر جدول بیاییم و فکر کنیم نیم فصل دوم به انتهای جدول خواهیم رفت، این اتفاق نخواهد افتاد. نتایج باید در خور توانایی تیم‌ باشد. توانایی هوادار بیشتر و بهتر از این است و الان می‌توانستیم بالاتر از ۱۰ امتیاز داشته باشیم.

فکری در واکنش به درگیری‌های لفظی بین سرمربی و بازیکنان استقلال و پرسپولیس گفت: به‌عنوان دوست هر دو عزیز یعنی یحیی گل‌محمدی و جواد نکونام صحبت می‌کنم، هر دو سکاندار دو تیم بزرگ هستند و چشم‌های زیادی به رفتار این عزیزان است. خدا هنری به ما داده است و از این هنر می‌توانیم برای خوشحالی مردم استفاده کنیم. نباید با بداخلاقی حال مردم را خراب کنیم.

 باید بیشتر برای خوشحالی مردم تلاش کنیم. باید هنرمان باعث نشاط و شادی در جامعه شود. باید در کنار هم رقابتی سالم داشته باشیم و همینطور باید احترام هم را حفظ کنیم. در رقابت سالم هر کسی بهتر نتیجه گرفت و تیمش را جمع و جور کرد، موفق‌تر است. از دوستان خواهش می‌کنم وارد این فضا نشوند و فضا را اینگونه آلوده نکنند.

ادامه دارد…

منبع: فارس

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟