مرغداران زیر میز زدند/ قیمت مرغ افزایش یافت
مرغداران زیر میز زدند/ قیمت مرغ افزایش یافت

ایلنا نوشت: رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی تهران با بیان اینکه قیمت رسمی مرغ کیلویی ۷۳ هزار تومان است گفت: متاسفانه اکنون مرغدار به قیمت دلخواه و ۸ هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب، مرغ را می‌فروشد و مشکلی هم برایش به وجود نمی‌آید. مهدی یوسف‌خانی در خصوص دلایل افزایش قیمت گوشت مرغ گفت: […]

ایلنا نوشت: رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی تهران با بیان اینکه قیمت رسمی مرغ کیلویی ۷۳ هزار تومان است گفت: متاسفانه اکنون مرغدار به قیمت دلخواه و ۸ هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب، مرغ را می‌فروشد و مشکلی هم برایش به وجود نمی‌آید.

مهدی یوسف‌خانی در خصوص دلایل افزایش قیمت گوشت مرغ گفت: متاسفانه مرغداری‌ها نرخ مصوب فعلی ( هر کیلوگرم مرغ ۷۳ هزار تومان ) را قبول ندارند. علت گرانی گوشت مرغ، مرغداری‌ها و نارضایتی آنان از نرخ مصوب بوده و کنترل این امر بر عهده وزارت جهاد کشاورزی است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی تهران گفت: متاسفانه اکنون مرغدار به قیمت دلخواه و ۸ هزار تومان بالاتر از قیمت مصوب، مرغ را می‌فروشد و مشکلی هم برایش به وجود نمی‌آید. 

وی در خصوص میزان تقاضای بازار گوشت مرغ گفت: تقاضای بازار بالا نیست و تقریبا با عرضه همخوانی دارد. چون تولید کنندگان به نرخ مصوبی که اردیبهشت سال ۱۴۰۲ توسط وزارت کشور اعلام شده، معترض هستند و تمکین نمی‌کنند.

منبع: اطلاعات انلاین

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟