به گزارش زیرنویس، شهریار فیروزان اظهار کرد: در نخستین اقدام و با دستور رئیس دادگستری گیلان، مدیر کمپ ترک اعتیاد منطقه کلیدبر شهرستان لنگرود بازداشت شد. وی افزود: همچنین برخی از مقصران احتمالی نیز بازداشت شدند تا علت حادثه به طور دقیق مشخص شود که پس از مشخص شدن علت آتش سوزی، خبر تکمیلی اعلام […]

به گزارش زیرنویس، شهریار فیروزان اظهار کرد: در نخستین اقدام و با دستور رئیس دادگستری گیلان، مدیر کمپ ترک اعتیاد منطقه کلیدبر شهرستان لنگرود بازداشت شد.

وی افزود: همچنین برخی از مقصران احتمالی نیز بازداشت شدند تا علت حادثه به طور دقیق مشخص شود که پس از مشخص شدن علت آتش سوزی، خبر تکمیلی اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: از زمان وقوع آتش سوزی در مرکز ترک اعتیاد کلیدبر لنگرود،مسئولان دستگاه قضایی گیلان برای مشخص شدن علت این آتش سوزی در لنگرود حضور یافتند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

مسئول روابط عمومی دادگستری گیلان بیان کرد: به هر حال مسئولان دستگاه قضا با تعامل با دیگر دستگاه‌های مربوطه در تلاشند تا هرچه سریعتر علت آتش‌سوزی این مرکز ترک اعتیاد مشخص شود.

ساعت پنج و ۴۵ دقیقه صبح امروز در کمپ ترک اعتیادی به نام ” گام اول رهایی” واقع در شهرستان لنگرود طعمه حریق شد که به دلیل آتش سوزی در این کمپ، ۳۲ نفر فوت و ۱۷ نفر نیز مصدوم شدند.

این کمپ در گذشته مدرسه بوده اما از چند سال قبل به عنوان کمپ مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

منبع خبر: رکنـا

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟