«جلسات تخصصی» جایگزین «ستاد عالی»؛ سیاست جدید وزارت ورزش و جوانان
«جلسات تخصصی» جایگزین «ستاد عالی»؛ سیاست جدید وزارت ورزش و جوانان

به گزارش زیرنویس، چهار روز پس از پایان بازی‌های آسیایی هانگژو، فدراسیون کشتی نخستین فدراسیونی بود که وضعیتش در بازی‌های آسیایی و برنامه‌های فنی‌اش برای حضور پرقدرت در بازی‌های المپیک با حضور وزیر ورزش و جوانان، مسئولان فنی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، رییس فدراسیون و سرمربیان تیم‌های ملی کشتی مورد بررسی قرار گرفت. […]

به گزارش زیرنویس، چهار روز پس از پایان بازی‌های آسیایی هانگژو، فدراسیون کشتی نخستین فدراسیونی بود که وضعیتش در بازی‌های آسیایی و برنامه‌های فنی‌اش برای حضور پرقدرت در بازی‌های المپیک با حضور وزیر ورزش و جوانان، مسئولان فنی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، رییس فدراسیون و سرمربیان تیم‌های ملی کشتی مورد بررسی قرار گرفت.

با ترکیب اعضا و برگزاری جلسه مشابه دیگر با حضور مسئولان فدراسیون تکواندو و برنامه‌ریزی انجام شده برای تداوم برگزاری این نشست‌ها با حضور مسئولان و مربیان رشته‌های دیگر، می‌توان گفت که این جلسات تخصصی جایگزین «ستاد عالی» بازی‌های آسیایی و المپیک شده است.

یکی از انتقادها به «ستاد عالی» بازی‌ها، حضور برخی افراد غیرفنی بود که حضورشان در جلسات ستاد با خروجی فنی همراه نمی‌شد بنابراین به نظر می‌رسد برگزاری جلسات تخصصی فدراسیون‌ها با حضور وزیر ورزش، رییس کمیته ملی المپیک، معاون ورزش قهرمانی، دبیرکل کمیته ملی المپیک و دیگر نفرات فنی یا مرتبط از فدراسیون‌ها به منظور ایجاد خروجی مناسب در تصمیم‌گیری‌های فنی است.

کمتر از یک ماه پس از پایان بازی‌های آسیایی، دو نشست تخصصی با فدراسیون‌های کشتی و تکواندو برگزار شده و برنامه‌ریزی برای برگزاری جلسات مشابه با فدراسیون‌های دیگر در حال انجام است؛ موضوعی که حکایت از جدیت مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برای حضور آبرومندانه ورزش ایران در بازی‌های المپیک پاریس حکایت دارد.

پایان پیام/

منبع: فارس

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟