به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس؛ یکشنبه ۲۱ آبان ماه۱۴۰۲ عباس علی نوبخت معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان منابع طبیعی وآبخیزداری کشور در سفر خود به استان خوزستان و حضور در شهرستان کرخه بامدیر حمید حمدانی عامل شرکت کشت و صنعت پاک چوب این شهرستان دیدار و گفتگو داشتند. معاون وزیر کشاورزی […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس؛ یکشنبه ۲۱ آبان ماه۱۴۰۲ عباس علی نوبخت معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان منابع طبیعی وآبخیزداری کشور در سفر خود به استان خوزستان و حضور در شهرستان کرخه بامدیر حمید حمدانی عامل شرکت کشت و صنعت پاک چوب این شهرستان دیدار و گفتگو داشتند.

معاون وزیر کشاورزی اظهار داشت: الان که ما در شرکت پاک چوب شهرستان های شوش و کرخه حضور پیدا کردیم این کارخانه توانسته است بدرستی سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران را دمبال و به بهترین شکل تحقق دهد.

نوبخت معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور در پایان گفتند: من بعنوان جنگلبان کسی که تخصص کار در این زمینه را دارم : از مدیریت این مجموعه که توانسته است از فضای موجود به بهترین شکل استفاد نماید واُکالیپتوس کشت، و ۶ میلیون اصل نهال تولید کند تقدیر و تشکر می نمایم.

گفتنی است در این سفر موسویان مدیر کل منابع طبیعی استان خوزستان ، احمد مجری طرح زراعت یک میلیارد درخت ، میر علایی معاونت فنی منابع طبیعی استان، سرهنگ قلاوند فرمانده یگان حفاظت استان ، شعبانیان معاونت سازمان، دوستی منابع طبیعی شهرستانهای شوش و کرخه نوبخت را در این سفر همراهی می کردند.

خبرنگار؛ یوسف منصوری

منبع: خبـرآنلاین

به این نوشته از ۶ چند امتیاز می دهید؟